Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit ajánlanátok rák ellen?

Mit ajánlanátok rák ellen?

Figyelt kérdés

Szájüregi tumorral műtötték anyukámat, szövettan megállapította rák! Nem tudjuk milyen kezelést fog kapni, de én nem hiszek a sugárkezelésben, meg az ilyesmiben!

Minden más megoldás érdekel, ami a rák gyógyítására, ill. megelőzésére alkalmas!

SEGÍTSETEK!!!


2009. aug. 5. 15:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Bővebb szövettani magyarázat nélkül: nagy dózisú C-vitamin. Ismerek olyan embert aki napi 20 GRAMM c-vitamin segítségével lett úrrá a rákon. mivel a c-vitamin nagyon erős antioxidáns, segíti a szövetek regenerálódását is, ez talán egy alapszintű magyarázatnak belefér. De emellé hasznos még multivitamin kiegézítés, súlytól függően megfelelő folyadékfogyasztás (20kilónként 1 liter), megfeelő fehérje + ch + zsír fogyasztás, és persze sportolás is. Ezek nem közvetlenül segítenek a rák ellen, de a közvetett hatásaik hasznosak mindenképpen! (megelőzésnél főleg!)
2009. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik fiatal ismerősömet is ugyanilyen daganattal kezelték. Az volt a terv, h sugárterápia, aztán műtét. Megkapta a sugarat, aztán nem is kellett műteni, mert a daganat eltűnt! Ennek már 3 éve. Bízz a sugárkezelésben, bizonyos daganatoknál csodákra képes!!
2009. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondj előtte ilyeneket, hogy nem hiszel bármilyen kezelésben is, mert a végén ő sem fog hinni benne! A rák megelőzésével már nem érdemes foglalkozni, ha kialakult a daganat. A lényeg, hogy édes mindegy, te miben hiszel, nincs jogod anyukádat a kezelés ellen befolyásolni, ami az ő számára esetleg életmentő lehet.

A speciális étrend, a gyógynövények, a Flavin7, stb. (a rák típusától függően) a beteg általános állapotának a javítására, szinten tartására jók, hasznosak, de önmagában a rákot nem gyógyítja egyik sem. Alapos kivizsgálás és leletek nélkül természetgyógyász sem tud javasolni semmit. (így látatlanban meg senki sem).

2009. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
a legfontosabb az h higyj benne. higyjetek abban h meggyógyulhattok. a sugárterápia is csodákra képes, nagyapámat is megmentette
2009. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Természetesen nem javasolok neki semmi olyat, hogy ne kezeltesse magát, akár sugárkezeléssel!

Csak szeretném "bebiztosítani magam"! Elvileg a tumort kivették, de más vizsgálatokat csak 3 hét múlva végeznek!

Ezért nem tudjuk van-e máshol is daganat! Én viszont nem akarom ezt a 3 hetet elvesztegetni! Ha nagy a baj, ha nem gyógyuljon közben is!

2009. aug. 5. 16:04
 6/19 anonim ***** válasza:
nagyon fontos a lúgosítás, ugyanis a rákot a túl sok savas étel okozza (kenyér, tészta, hús), tehát egyetek sok gyümölcsöt, zöldséget, igyatok sokat (kapható lúgos víz, ill.tea), és lenkei multivitamin (tényleg nagyon jó, én sokáig szedtem, csak nem annyira olcsó, kb 20000Ft/hónap, ha jól emlékszem)
2009. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%

basszus xD

na ezen most kifeküdtem. komolyan xD

hogy ilyen hülye edmberek vannak, az nemigaz. Akkor felteszem itt is a kérdést: MINEK VANNAK AZ ORVOSOK? képes vagy netre jönni anyád szájrákjával, mert nem bízol a "sugárkezelésben meg az ilyesmikben"?

ha rákos, akkor "sugárkezelés meg ilyesmik" kellenek neki, meg egy bodyguard aki távoltartja a hülye lányát/fiát tőle.

2009. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdezem minek vannak az orvosok, ha 3 hétig rá se néznek a betegre! Meg az ilyen bunkók, akik belerúgnak abba aki a földön fekszik! Kiváncsi lennék zsenikém te mit tennél?
2009. aug. 6. 08:01
 9/19 anonim válasza:
Én most hallottam a B17 vitaminról, ha a googléba beírod nagyon sok jót olvashatsz róla, csak az a baj hogy drága, de az egészség mindennél fontosabb.
2009. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2009. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!