Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az arcomat Aloe verával...

Az arcomat Aloe verával kenem, lesz valami hatása?

Figyelt kérdés
A cserepes növényre gondolok, olvastam, hogy bőrproblémákra is jó, használta már valaki? Nekem eléggé húzódik, viszket tőle az arcom, ez normális?

2012. okt. 8. 11:53
 1/6 gelazso ***** válasza:
lehet hogy többet ártasz vele mint használsz. ha nem kellemes érzés akkor hagyd abba.ha börbetegséged van csak börgyógyász tud segíteni. felejtsd el a drága csaló kozmetikumokat
2012. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Eleinte kisebb részen próbáld ki,azonban nem hinném,hogy különösebb problémát okozna(Az aloénél inkább belsődleges használatnál intenek óvatosságra,pl. szívgyógyszerekkel együtt alkalmazva.

Az első válaszoló kapcsán eszembe jutott a bőrgyógyász,aki azt mondta nekem:"Tartósítószert és színezéket tartalmazó ételt nyugodtan egyen,mert az be van vizsgálva(...)de a gyógynövényektől óvakodjon,mert allergiát okoznak(kétségtelen,van pár(esetlegesen) allergizáló gyógynövény,de ez a kijelentés felettébb tragikomikus volt.

2012. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy szárad az arcon,attól is húzódik/viszkethet.
2012. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 urubu válasza:

[link]


Próbáld ezzel a keverékkel.Én megcsináltam,Ettem is de csak kiváncsiságból.

Öcsémnek volt valami 1.5mm pörsenés a szeme héján. angliában ,kapott az orvosától valami kenöcsöt,és nem ment le nekicsak nagyobb lett.Adtam neki ebböl a készítményből ,és három hét múlva megszünt az a pörsenés ami itthon létekor két centi vol.Szerintem ha így csinálod nem szárad ki a bőröd.

2012. okt. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az első válaszolónak:

Voltam bőrgyógyásznál, de konkrétan a drága kozmetikai szereket szokta ajánlani, ami nem hogy nem természetes, de nem is hatásos.


Csak zsíros a bőröm és tágak a pórusaim, egy cikkben olvastam, hogy jó rá, ezért gondoltam kipróbálom.

Ez a cikk: [link]

Kiütéseim nem lettek tőle, szóval lehet hogy csak erősen szárító hatású ezért viszket, húzódik.

2012. okt. 9. 12:30
 6/6 Ani7999 válasza:
Jó az aloe vera csak tegyél hozzá egy evőkanál mézet is.Arcpakolás:hámozd meg az aloe növényt vágd apró darabokra tegyél hozzá egy evőkanál mézet keverd össze, és már mehet is az arcodra,nagyon jót tesz ha pattanásos zsíros bőröd van.
2012. okt. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!