Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy tisztulhatna ki a tüdőm...

Hogy tisztulhatna ki a tüdőm a sok belélegzett portól?

Figyelt kérdés

Egy elég poros munkahelyen dolgozom,és a munkavédelmi maszkban nem kapok rendesen levegőt,és kiütéses lesz tőle az arcom,ahol hozzámér.

Mit lehetne ebben az esetben tenni??

Gondoltam arra,hogy munka után esténként inhalálnék,vagy ilyesmi,mert azért attól a sok portól tüdőgyuszit nem akarok kapni,de lehet,hogy az inhalálással még beljebb kerülne a por a szervezetembe.


2009. aug. 5. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami por a tüdődig eljutott, az szerintem már ott is marad.

Én a helyedben másik maszk után néznék. Sokfélét lehet már kapni, val.színű van jobb is annál, mint amit a cég szolgáltat. A kiütések lehet, hogy attól vannak,hogy nem rögzül a maszk rendesen, és az alá került por irritálja a bőröd.

2009. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Légzőgyakorlatokat kell végezni friss levegőn, napi 15-20 percet szánj rá.Alap jóga könyvekben le van írva hogy kell levegőt venni.Négy fokozatú légzést ajánlom belégzés , levegő benntartás, kilégzés, majd szünet.Először számold mennyi ideig bírod, mondjuk 8-8-8-8 ütemben.Utána 16-ig vidd fel fokozatosan.
2009. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A kerékpárosoknak gyártanak az utcai tekeréshez olyan maszkot ami szűri a légszennyezést. Ha bringázáshoz megfelel, és kapnak benne levegőt akkor neked is jó lehet :)


[link]


Érdemes elolvasni :) Nem a cég embere vagyok, nem reklámozni akarom a maszkot :)

2009. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!