Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a különbség az Impulser, a...

Mi a különbség az Impulser, a Magna Vital és a Terramagon pulzáló mágnesterápiás készülékek között?

Figyelt kérdés
Csak árban van különbség?

2012. okt. 30. 19:45
 1/6 Lóbébi ***** válasza:

Szerintem csak az árában van különbség.Először Terramagon volt azt elajándékoztam a sógoromnak,most Impulser van.

Talán kinézetre az Impulser jobban néz ki,de a használat során semmi különbséget nem vettem észre.A Terramagon 59 000e ft az Impulser 130 000e ft volt mindkettő újonnan vásároltam.

2012. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem is csak az ára különbözik. Az anyósom 2 éve használ egy UltiCare nevű varázsszert (uolyan imp. terápiás kütyü, uolyan csodálatos hatásokkal leirva, akkor á: 200e). Nos kb uannyira érezte a kezelés hatását mint műláb a vizesborogatást.
2013. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A működési alapelvük azonos. Vannak tekercsek a matracban, amibe áramot vezetve változó polaritású mágneses teret hoznak létre.


- Egyik nagy különbség, hogy elismerik-e orvostechnikai eszközként a matracot vagy sem.


- Szerintem nem elhanyagolható, hogy egy létező forgalmazó adjon rá jó pár év garanciát, és olyan számlát amit pl. az egészségpénztár befogad.


- Különböznek a vezérlő egységükben is, ami meghatározza, hogy milyen frekvencián és erősséggel tud működni a matrac. Illetve lehet rajtuk automata program, működhetnek elemmel is, és valamelyikhez program CD szükséges.

- Illetve a legfontosabb eltérés az ár. A nyugdíjas bemutatókon akár egy millió forint értékűnek is beállítják a terméket, de idén már 80 ezer forintért is hozzá lehet jutni új, számlás, garanciális mágnesterápiás készülékhez.


A hatásosságról nem tudok nyilatkozni, mi 1 hónapja vettünk a család részére, de egyelőre semmilyen drámai változást nem hozott. (Mondjuk nagy betegségünk sincs...)

2013. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem ajánlom már egy éve vitázok a céggel,mivel nem müküdött a matrac.De már 3-szor vitték szervizbe és még mindig nem működik.EZ a terramagon +7
2014. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A hatásuk szinte megegyezik, csak a kinézetben és az árban van különbség. Az Impulser gondolom azért kerülhet több százezer forintba, mert az ismert emberek nem ingyen mosolyognak a weboldalukon. Valakivel meg kell fizettetni. A szüleimnek a normál eredeti Terramagon van. Csodákról ők sem számoltak be, de Apám érszűkületét és vele együtt a vérnyomását helyrehozta, hozzáteszem, hogy 10 év gyógyszeres kezelés nem volt rá képes. Édesanyám vérnyomása is normalizálódott és sokkal nyugodtabban alszik mióta használja. Gyerekeimet kezdődő betegségnél, járványnál szoktuk ráfektetni immunerősítés céljából. Ők hiányoznak a legkevesebbet az iskolából, óvodából...
2014. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak az Impulsert használom, az kiválóan működik. De csak betegeket gyógyít, egészségeseket nem. Lehet káros hatása is, olvasd el a hasonló kérdésekhez írt válaszokat is!
2017. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!