Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Száj herpeszre, valami kezelés?

Száj herpeszre, valami kezelés?

Figyelt kérdés

Tonkretesz. Ma mentem volna házibuliba erre nemkijott??

Fotózás is lesz az iskolába egy rendezvény miatt, és én vagyok az egyik vezetője, sajnos leszünk plakátolva a városba :O Mivel tudnám két nap alatt eltüntetni? Lejegeltem jégkockával, oké volt napkozbe de most felhólyagosodott. Ha nem nyúlok hozzá -nekem akkor mindig hamarabb gyógyult- akkor két nap alatt rendbe jon?



2012. nov. 2. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:
ki leszünk *
2012. nov. 2. 21:48
 2/4 A kérdező kommentje:
hozzáteszem: jég, grape fruit csepp-> fogalmam sincs hogy kell leírni, teafaolaj és fogkrém amiket használtam. Ja és pálinkával is ecseteltem. Szettem be két immunerősítőt, elmúlik szerintetek? Egész nap emiatt sírok...mindig rosszkor.
2012. nov. 2. 21:51
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Két nap alatt nem valószínű, hogy elmúlik. De hogy többé ne jöjjön ki, szedd a következő immunerősítőt: Lizin-C

Gyógyszertárba kb. 2500 Ft, és többé nincs herpesz. Ha sokáig nem szeded és érzed, hogy kezd kijönni ez az átkozott herpesz akkor egyszerre beveszel 4 kapszulát és visszafordítja a folyamatot.

Én is sok éven át szenvedtem, bár előbb ismertem volna!

2012. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sajnos ez csak ideiglenes megoldás,hiszen a herpesz mindig előjön ha legyengül az immunrendszered. ha ilyen sokszor előjön,fordulj orvoshoz és kérj tablettás tisztító kúrát,mert komolyabb baj is lehet belőle. nekem is okozott problémákat,pont ma jött ki megint mert beteg lettem.. :(
2013. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!