Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Léböjtöltem 5 napig, egy...

Albertke kérdése:

Léböjtöltem 5 napig, egy német orvosi könyv alapján,2 kilábaló-felépítő napot tartottam a lénapok után, és azt észleltem, hogy mindkét vesém fáj étkezések után. Korábban abbahagytam, mint kellett volna, és csak most indul be a tisztulási folyamat?

Figyelt kérdés
Nem kezdtem habzsolni, csak szépen, csínján, zabkásával, levekkel.

2012. nov. 9. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
7 napig terheled a szervezeted egy értelmetlen diétával, és csodálkozol, hogy fáj a veséd.
2012. nov. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a válasz gyenge. Nem diéta volt.
2012. nov. 9. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nevezd, aminek akarod. Értelmetlen volt, az a lényeg.

Amit észlelsz azt jobb helyeken mellékhatásnak nevezik, nem tisztulási folyamatnak.

2012. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tisztulási folyamatnak lehetnek ilyen mellékhatásai, de ez nem jelenti azt, hogy a kúra nem jó. Ha a vesédre ilyen hatással volt, akkor előfordulhat, hogy korábban volt probléma a veséddel. Az egészségi állapottól függően, azért érdemes orvosi ellenőrzés mellett végezni a kúrát.
2012. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Az utóbbi időben valóban nagyon ritkán, tán 2 x vettem észre, hogy fájdogált a vesém. (Még a böjt előtt.) És most nézem a könyvben is, hogy lehetnek utófájások. Egyébként alábbhagytak.
2012. nov. 10. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!