Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyógygombát (Szegeden) hogy...

Gyógygombát (Szegeden) hogy lehet beszerezni?

Figyelt kérdés

Régebben apukám használt kefírgombát a vérnyomása miatt, akkor egyik ismerősétől kapta.

Szegeden van olyan bolt, ahol lehet venni és nem kerül egy vagyonba?

Vagy esetleg itt szegedi emberke, aki tudna belőle adni egy keveset?


Olyan kérdésem lenne még, hogy tudom, hogy sokaknak segített rákos betegség után, kemoterápia mellett a felépülésben. Nagypapámnak is lehetne ennie akkor, ha pont a bélrendszerében találtak daganatot?

Most kezdi el majd a kemoterápiát.

Köszönöm előre is.



2012. nov. 12. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem ezeket a gyógygombákat és az árukat sem, de az tuti, hogy a Kossuth Lajos sugárúton van egy "Varga gyógygomba" nevezetű bolt.

Feltételezem ott lehet kapni.

2012. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen köszi, a boltról tudok, csak bent nem voltam még soha.

ahogy néztem ott csak kivonatot, tabletta formájában árulnak, ami engem nem érdekel, jobban hiszek és bízok az eredeti gomba hatásában.

ha lehet is rendes gombát kapni, biztos drágán, de azért benézek majd.

2012. nov. 12. 19:37
 3/4 anonim válasza:

Édesanyám is kemoterápia mellett szedte/szedi a VG-féle gyógygomba készítményeit, s pozitívak a tapasztalatai. Egyébként úgy gondolom az nem jelenti, hogy kevésbé hatékony, ha egy gyógynövényt tabletta, vagy kapszula formájában tesznek elérhetővé. Ennél fontosabb az eredeti alapanyag minősége és a technológia, éppen ezért ezek a készítmények nem olcsók. Kiegészítő kezelésként mindenképp érdemes kipróbálni, annál is inkább, mert ezeknek ma már komoly orvosi szakirodalma van. Persze ezekről nem fogsz hallani az orvosoktól...


Szegeden elérhetők még egy másik cég nagyon jó gyógygomba készítményei is (pl. a ganoderma, vagy a cordyceps).

2012. nov. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegeden a Petőfi sgt. 79. alatt lehet a legjobb minőségű gyógygombákat beszerezni. Itt a Gombakirály ügyfélszolgálata üzemel, előzetesen a neten kell megrendelni (gombakiraly.hu), és személyesen lehet átvenni a termékeket hétköznapokon 11-15 óra között.Csak válogatott termesztőktől származó BIO gyógygombáik vannak, kínai származású gyógygombákat szerencsére nem árulnak, nagyon ajánlom őket.
2016. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!