Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyulladás ellen tudnátok...

Gyulladás ellen tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Arra merek következtetni, hogy gyulladás van a véremben. Milyen gyógymódokat tudnátok ajánlani az nélkül,hogy valami gyógyszert kellene használnom, mivel már jártam allergológusnál, körzeti orvosnál és bőrorvosnál is. Már adtak nekem több féle gyógyszert amelyeknek több hátrányuk volt, mint előnyük a mellékhatások végett. Az ötleteitekért előre is hálás vagyok. L/21
2012. nov. 19. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod, hogy a véredben van ? Ez akkor vérmérgezés lenne, azaz szepszis és nagyon beteg lennél.
2012. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
"Gyulladás van a véremben" Ez mondjuk lehetne egy Balaton, vagy Kontroll csoport szöveg részlete is. Tessék fegyelmezett betegnek lenni, és betartani az orvos utasításait! Jobb, mint a javasasszonyok tanácsa!
2012. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyáltalán nem értek egyet!

Nagyon sok természetes gyulladáscsökkentő létezik, de a neten rengeteg praktikát találsz.


[link]


Utálom az orvosokat, illetve egyáltalán nem bízok bennük. Én 2 éve betegeskedek, volt egy erő bélgyulladásom ...., de a gyógyszerek még jobban tönkre tették az amúgy is gyenge gyomromat. Homeopátiával és stresszmentes élettel most már szépen gyógyulgatok.


[link]

2012. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, bocs, kétszer linkeltem ugyanazt.
2012. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!