Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sürgös! Sopron, Szombathely...

Sürgös! Sopron, Szombathely fele Lyme kort termeszetes modszerekkel gyogyito orvost tudtok?

Figyelt kérdés

#orvos #Sopron #Szombathely #Lyme-kór #Borreliosis #termeszetes modszer
2012. dec. 9. 11:25
 1/9 Flector 67 ***** válasza:
70%
Milyen természetes módszert szeretnél? Inkább szedj antibiotikumot és menj orvoshoz.
2012. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
A Lyme-kórt nem lehet természetes módszerekkel gyógyítani. Az antibiotikum jó rá, és a szervezetnek sem árt, ha indokolt a szedése, ebben az esetben pedig nagyon is az!
2012. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Jól írják, a Lyme-kórt antibiotikumokkal is hosszan kell kezelni, természetes módszer nem hat. Öröm az ürümben, hogy sok antibiotikum nagyon közel áll a természethez, mivel sokuknál természetben előforduló molekulák szolgáltak mintául, szóval képzeld azt, hogy "bio"antibiotikumot szedsz.
2012. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig egyetlen valasz sem hasznos. Nem hiszem, hogy magyarazkodnom kellene, miert keresek pont termeszetes modszert, hogy voltam-e orvosnal vagy sem...stb. Csak egy kerdes, amire valaszt varok.
2012. dec. 11. 18:22
 5/9 Flector 67 ***** válasza:
77%
Nem lehet természetes módon gyógyítani. Ezen mit nem tudsz megérteni? Penicillin készítményt kell rá szedni.
2012. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, jól írta Flector. A Lyme-kór csak antibiotikumokkal kezelhető. Olvastam még valami hyperbárikus oxigénterápiáról, mint alternatív kezelés, de annál se garantál minden esetben a kórokozó teljes eltávolítása.

És a Lyme-kór nem játék, mert 10-15% van arra, hogy krónikus fertőzésbe megy át, ami köznapian szólva "megeszi" a szív ingerképző és vezető rendszerét (ritmuszavarok), az idegeket (fájdalom, bénulások, érzészavarok), agyat (memória-, alvászavar, depresszió, pszichiátriai betegségek) és ízületeket.


Lehet próbálkozni gyümölcslével, TV-s zsírsámánnal és varázsteával, de ezek nem érnek semmit. Ha az orvosod nem ért hozzá vagy a gyógyszer nem működött, akkor inkább egy profi infektológust/másik hatóanyagot (pl. penicillin helyett doxycyclin) keress. De természetesen ez csak egy tanács, nem az én egészségemről van szó.


És hogy a kérdésre is válaszoljak: NINCS olyan orvos, aki Lyme-kórt természetes módszerekkel gyógyít. Ha találsz ilyet, az jó eséllyel nem orvos, hanem csaló.

2012. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Van egy oldal, ami ezzel foglalkozik, www.lymebeteg.hu a neve, ott egy könyv is van az alternatív gyógymódokról.
2013. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolso valaszt! Valoszinüleg Te irtal a masik kerdesemre is.("Kullancsnal mennyit szamit most egy hettel kesöbb a vervetel?")

Közben (sztem) minden lehetöseget felkutattam, termeszetes es hivatalos orvosi lehetösegeket is, es megtettem amit lehetett - sajnos nalam mas okokbol korlatozott mertekben volt mindez alkalmazhato. (Igy "csak" antibiotikum, az is "csak" 5 napig, termeszetes szerek is "csak" korlatozva.) Ha a kesöbbiekben valakit erint a tema, most mar többet tudok rola.

2013. márc. 23. 16:31
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én energiával dolgozom. Ha gondolod megpróbálhatjuk.
2014. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!