Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » HKO szerint milyen etelek...

HKO szerint milyen etelek erösitik a maj müködeset? (hagyomanyos kinai orvoslas)

Figyelt kérdés
Varandossagra tekintettel nem akarok meregtelenitest vegezni, viszont erdekelne, milyen eteleket javasol a HKO, miket ellenjavall...stb.

2012. dec. 13. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a HKO mit gondol nem tudom, de pl. a kamilla serkenti a májsejtek regenerációját, az orvosi pemetefű pedig a májműködést.
2012. dec. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszt, de azert egy info:

Gyogynövenyekkel amugy vigyazni kell varandosoknak, erdemes utananezni,mit lehet. "

Az orvosi pemetefű vetélést okozhat korai terhességben." Forras:

img.babaszoba.hu/cikkek/teadelutan.rtf

Kamilla biztos jo lenne, de mivel igy is eleg faradt vagyok, es kevesebb a lehetösegem a pihenesre, most nem.

En most "sima" gyogynövenyeket, teakat nem fogyasztok, viszont ha valakit erdekel, van nehany termeszetes szer, aminek utananeztem es szedhetö, ezeket igen, es szivesen megosztom azzal, aki ilyen helyzetben van.


Kifejezetten csak etelek erdekelnenek!! Köszi

2012. dec. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!