Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyi idő alatt fejti ki...

Mennyi idő alatt fejti ki hatását a méz?

Figyelt kérdés

Nagyon megfáztam/vírust kaptam el,nemtudom melyik. Nagyon köhögök,fájt a torkom ezért vettem mézet és kis teás kanalakkal eszek belőle kb 15 percenként,de semmi hatása. Délelőtt óta eszegetem.


Szerintetek mennyi idő míg kifejti a jótékony hatását?



2013. jan. 2. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A méz azért nem egy csodaszer. Szóval, ha beteg vagy, akkor nem ment meg, hogy mézet eszel.
2013. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Menjél orvoshoz, lehet hogy többet tud mondani, mint a gyakorikérdések
2013. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem retardált vagyok,csak egy kérdést tettem fel :)

voltam orvosnál de nemsokat ért..

2013. jan. 3. 23:50
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Pedig, ha betegen kanalazod a mézed és várod, hogy mennyi idő alatt hat (mi hatna, a méz nem gyógyszer!!!), akkor sajnos jogosan merült fel a retardáltság gondolata bennünk válaszolókban.
2013. jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen,valójában a halálomon vagyok,és a méztől várom a gyógyulást!
2013. jan. 4. 21:10
 6/13 anonim válasza:

Én is eszegetem a mézet, ha fáj a torkom. Segít neki, :) de nem oldja meg a gondot és nem azonnal fejti ki a "hatását". Pár napig eltart. Ezért a szokásos forró teát is vesd be, és szerintem ne mászkálj sehová, hanem nyomj be egy jó filmet, maradj ágyban, és aludd ki a betegséget. Én a helyedben szednék C-vitamint is "százával" (szószerint). :)) Ha nem akar javulni a torkod, menj el az orvoshoz megint.

(Amúgy hogyhogy nem segített neked; valamit csak mondott??!)

Mindenesetre jobbulást és bátran eszegesd a mézet, ha még nem csömörlöttél meg tőle! ;)

2013. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

koszonom :)

hat,nem mondott semmit,adoTt eGy sima koptetot es ennyivel el is lettem intezve :D

2013. jan. 5. 12:52
 8/13 Takács Jánosné ***** válasza:
Tisztelt kérdező!. ha megfázást akkor forró tea akár kalapkúra vagy páros izzadás stb talán segíet de jó öreg kalmopyrint feloldva mindenki elfelejti.gyógyulást.
2013. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Azóta már jobban vagyok,sok tea és meleg takaró. :)

2013. jan. 11. 21:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Örülünk,hogy jól vagy, te méz evők réme:))
2013. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!