Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tudtok ajánlani természetgyógy...

Tudtok ajánlani természetgyógyászt Pesten, aki bioptron lámpát használ a kezelésekhez?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 13:38
 1/2 Sanuár ***** válasza:

Gyakran előfordul hogy háziorvosi rendelőkben is van bioptron lámpa, és lehet kérni kezelést.

Nekem 30 éve van bioptron lámpám, kézi, nagyon sokszor használom, mindenféle fájdalmat gyógyit. Ha van pénzed, inkább vegyél magadnak, lehet használtat is venni, nem muszály hogy uj legyen. Ezek a kis készülékek viszonylag elfogadható áron vannak. Nézdd meg a Jófogást, vagy Vaterát, vagy irdd be az origoba, kidob egy csomót.

Én legutóbb foggyulladást szüntettem meg vele. Arcüreg gyulladásra, stb. nagyon jó. csak ajánlani tudom. Nem kell a nagyot megvenni,mert azt nehézkes használni.

2013. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használtat ne nagyon vegyél mert ha elvan Benne törve a brewster tükör ami kívülről nem látható akkor többet árt mint használ.
2013. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!