Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Heveny fülgyulladás mindkét...

Heveny fülgyulladás mindkét oldalon normális ha vérzik? Mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

KEdden a hülye időben órákig kelett várnom, megfáztam.

Először a nyakam, jobb álkapocs csontom fájt aztán a tokom, már nyelni is fájt. Tegnap este a fülem fájt nagyon ezért mivel kisebb koromban sokszor voltam így beteg a felszúrás meg nem használt meleghagymával aartuk kicuppantani a gennyet felis tört, jött is ilyen folyós szintelen folyadék meg cseppekben vér. Mára a másik fülem is megfájdult, azt is kezeltük így azis vérzik de az jobban fájt és egész tenyérnyi foltnyi sárga genny folyt ki. Kérdésem, hogy a hagymán, són, hántoltlenmagon kívűl még mivel lehetne gyógyítani? Meddig hat ez?

Anyu nem emlékezett a vérzésre az normális? Még mik jönnek utánna a betegség folyamatban ahogy gyógyulna?



2013. jan. 18. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát talán a hagymán és a hántolt lenmagon kívül fel kéne keresni egy orvost, mielőtt esetleg meg is süketülsz.
2013. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem karácsonykor gyulladt be a fülem, bár én elmentem vele orvoshoz, mert iszonyatos fájdalmaim voltak és bedagadt. (a meleg hagymáról nem is hallottam eddig)

A doki felírt nekem penicillin tartalmú antibiotikumot, és mondta hogy a fülem legyen állandó meleg palackos borogatás alatt. Nekem a melegtől fakadt ki, jött a váladék belőle, de vér nem jött ki. Ha vérzik az nagyon nem jó.

Egyébként az orvos szerint lassú a gyógyulás folyamata. Karácsony óta ott tartok hogy már csak időnként nyíllal be. Még néha jön váladék, és még mindig nem hallok rá. (el kell mennem kimosatni)

Szerintem menj el orvoshoz vele, mert a vérzés sosem jó. Ha meg nem kezeled a gyulladást akkor nagyon sokára fogsz helyre jönni.

2013. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A a bajom, hogy orvos csak hétfőn lessz, csütörtökön még a gyereket kellett rendeznem, péntek meg nincs orvosom mert akkor falura jár.
2013. jan. 19. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!