Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen jelentősége van a...

Milyen jelentősége van a gyógyításban a CERAGEM termomasszázs ágynak?

Figyelt kérdés

A napokban egy ismerősöm felhívta a figyelmemet erre az állítólag egészségmegőrző eszközre. Ell kellett menni egy szalonba, ahol használni lehetett ilyen ágyat, az egészségem érdekében. Én azt hittem ez egy szolgáltatás, de ott derült ki, hogy itt üzletről van szó, és eladás céljából lehet kipróbálni az eszközt. Vételár közel 1 millió Ft. "meggyőző" előadást hellottunk a "rossz" egészségi állapotunkról, és ez a termék az új jézus aki (ami) meggyógyít, még a vaknak is visszaadja a látását.

ki ismeri ezt? ki mit hallott róla?

Mert én úgy érzem az emberek egészségük iránti félelmét kihasználva hatalmos profittal árulják. Már amennyitz el tudnak adni!



2013. jan. 21. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan erről szól a világ. Félelemkeltés, majd jó pénzért megnyugtatás.


Ez a kereskedő emberek világa. Aztán lehet csodálkozni, ha megint eljön a 30-as évek. Senki sem szeretné.

2013. jan. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom neked milyen tapasztalataid voltak illetve milyen eü. problémával kerested meg ezt a lehetőséget. Én jártam egy időben erre a masszázsra és nekem jót tett. 39éves vagyok de mint mindnkinek nekem is akadtak apró-cseprő gondjaim, a szemem jobb lett, éreztem ahogy kitisztultak az erek, mint a homok kijönne a szemedből. Jobb lett a látásom. Szomszéd nénimnek a csontkinövése elmúlt, a vérnyomása jobb lett és már fel tud menni gyalog a másodikra. A barátnőjének pedig hályogműtét volt kiírva őszre de az orvos lefújta és értetlenül állt előtte. Engem nem érdekelnek amit hablatyolnak irigyek és okosak. Ha valami NEKEM jó akkor azt jónak könyvelem el. Szóval szerintem ha RÁD jó hatással volt akkor nyugodtam menj, hisz pénzedbe nem kerül hálisten. A többiekkel meg ne törődj! (általában azok a legokosabbak akik nem is tudják mi ez vagy az és csak a monitort nézik nagy pocakkal..) Jobbulást és kellemes időtöltést! :)
2013. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia

Én 22 éves lány vagyok nagyon csúnya gerincferdülésem van. Sokszor az iskolapadba is alig birok ülni.

Már mindent kipróbáltam , torna , fűző, stb stb..

Hallottunk valakitől a ceragem közponról. Nekem nagyon jó volt egy héten többször is megyünk a központba és azóta nagyon jó a hátam, nem fáj annyira a gerincem mintha egy mázsás súlyt vettek volna le róla. és a központba járhatsz nyugodtan ...ismerek olyat aki már 5 éve jár oda.

A közeljövőben én biztos veszek egy ilyen ágyat, nagyon jó.

Pedig én is szkeptikus vagyook mert annyi hülyeséget árulnak... remélem tudtam segiteni.

2013. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!