Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Étkezési zselatin izületekre?

Fingos gyula bá kérdése:

Étkezési zselatin izületekre?

Figyelt kérdés

Étkezési zselatin izületekre?

Javaslat , tapasztalat , felhasználás?

Melyiket , hogy , mennyit? :)



#ízület #csont #zselatin #étkezésizselatin
2013. febr. 2. 13:12
 1/8 anonim válasza:
nem halottam a zselatinról, mint gyógymód de a gyömbér tea az nagyon jó!!!!! nagyon tudom ajánlani neked! :)
2013. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, többen is használják és némely orvos a kocsonyát is tanácsolja.
2013. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy hülyeség! Az étkezési zselatin nem jó ízületekre. Miért lenne jó? A kocsonya nem lenne rossz, de kérlek egyél meg három hónapig, minden nap egy nagy tálkocsonyát. Ugye, nem életszerű. Vannak erre jól bevált gyógyszerek. Gondolok itt az OGYI számmal ellátott engedélyezett termékekre, nem pedig az ellenőrizhetetlen tartalmú (amúgy méregdrága) táplálékkiegészítőkre.
2013. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

OGYI :DD jajj, de jót röhögtem.

A kérdező ötlete nem is rossz. Én simán azt mondom, hogy jó a zselatin az ízületekre, ugyanis kollagént tartalmaz. Egyél sok-sok kocsonyát ;) Komoly!

2013. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 4. válaszoló komoly paraszt lehet:), ha röhög az OGYI engedélyen.
2013. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
OGYI engedéllyel csak az a készítmény rendelkezik, ami gyógyszernek minősül, tehát kereshetsz ilyesmit de nem fogsz találni, mivel ezek nem minősülnek gyógyszernek.
2013. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismét egy "okos". Pl.: condrosulf, dona stb. mind-mind OGYI számmal rendelkező termék, erre a célra.
2013. máj. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem megenni kell, hanem rärakni a fäjo pontra, bekötözni, es hagyni, hogy felszivodjon...
2014. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!