Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Allergiások! Volt akinek...

Allergiások! Volt akinek használt Gyuri bácsi allergiára való teakeveréke? Kinek mi a saját tapasztalata?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, de a Histaminum és az Apis nevű homeopátiás szer nekem használt.
2013. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én menses problémákra ittam Gyuri bácsi által ajánlott teákat,és nekem segített
2013. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én holnaptól kezdem el a kúrát, majd beszámolok róla.

Elsőnek csalánteát iszok minden reggel éhgyomorra hat hétig, mint tisztítókúra.

Aztán málnalevél és csipkebogyó teával juttatok vitaminokat a szervezetembe, majd elkezdem használni az allergiára kikevert lándzsás útifűves teát.

Amiért elkezdtem, az az allergia. Kicsiként is az voltam az állatszőrre papíron, de valamiért most jöttek elő a tünetek egy két éve. Közbe megállapították, hogy orrsövényferdülésem van és orrkagyló megnagyobbodásom, és az az oka, hogy mikor vízszintesbe kerülök, bedugul az orrom attól függően, melyik oldalamon fekszem. Abban reménykedem, hogy a tea valamit befolyásol majd ezen, és hátha utána már nem fog bedugulni attól se az orrom, ha megölelgetem a kutyusom.

2019. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!