Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a Posztnov-f...

Mi a véleményetek a Posztnov-féle határrétegvízről?

Figyelt kérdés

Mostanában sok szó esik róla, főleg az Echo TV egyik, Béki László természetgyógyász által vezetett műsorában. Van egy honlap is, az aquasaqua.hu.

Mitől más ez, mint a pi-víz, aminek úgy látszik lecsengett a divatja, ezért ki kellett találni valami mást? Szkeptikus vagyok.



#víz #természetgyógyászat #határrétegvíz #Posztnov Szergej Jevgenyijevics
2013. febr. 17. 01:28
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a magyar természetgyógyász neve helyesen Béky László.

Az orosz fizikus-hidrodinamikusé meg Posztnov Szergej Jevgenyijevics.

2013. febr. 17. 01:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem vízkémia a szakterületem!Ócska ostoba hadova, emberek becsapása semmi egyéb.
2013. febr. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legmocskosabb becsapása embereknek a vízet horribilis áron eladni.
2013. febr. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha valakit jobban érdekel a téma, és tud angolul, a keresőbe a "boundary layer water" kifejezést kell beírni. Az elméleti alap itt olvasható: [link]
2013. febr. 17. 01:54
 5/5 bepi13 válasza:
Aki mocskos becsapásról meg ostoba hadováról beszél, az semmit nem ért az egészből, s teljesen felelőtlenül hadovázik. Ez nem közönséges víz. Egyébként nem tudom, hogy miért gondoljátok, hogy többet tudtok, mint egy akadémikus. Ez egy kiváló szer, sok embert már meggyógyított.
2013. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!