Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek ha 4 napja bekentem...

Mit tegyek ha 4 napja bekentem az arcomat ilyen pattanáskezelő krémmel és kiütött?

Figyelt kérdés

nem régiben bekentem az arcom és azt vettem észre mikor lemostam hogy nagyon ég és piros.

Hamarosan lesz a szalagavatóm és így nem mehetek el.

már 4 napja piros és hámlik is.

Létszíves segítsetek nagyon sürgős lenne!


2013. febr. 23. 12:25
 1/4 A kérdező kommentje:
és nagyon feszül az arcom.
2013. febr. 23. 12:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Készíts kamillafőzetet, és borogasd vele. Talán valami calcium készítményt is vegyél be, ártani nem fog. Ha nem akarsz orvoshoz menni, menj gyógyszertárba, hátha a gyógyszerész tud ajánlani más, gyógynövényes készítményt.
2013. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, kipróbálom minden féle kép,mert hamarosan a szalagavatóm lesz és nem akarok így elmenni.

még egyszer nagyon szépen köszönöm,ma este kipróbálom és ha segít akkor írok hogy mi lett. :)

2013. febr. 23. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál kalciumot.
2013. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!