Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy lehet az aranyeret...

Hogy lehet az aranyeret elmulasztani műtét nélkül?

Figyelt kérdés
Már 2 éve szenvedek vele. Nem szokott kint lenni, csak székelés után, és már nem borsó nagyságú, mint az elején, kicsivel nagyobb. Használok kenőcsöt rá, de nem mulasztotta el rendesen. Esetleg lehet valami más módszerrel kezelni, hogy elmúljon? Nem szeretnék műtétet, meg az már csak a végső megoldás, ha tényleg nem tudok mit kezdeni vele. Valami gyógynövény fürdő segítene?
2013. febr. 23. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
orvosnak mutasd meg,kupot is szoktak rá adni ha megkell müteni írod nagyobb let legyél túl rajta minél elöbb, vagy akkor ne kérdez viseld az aranyeret D D
2013. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az aranyeret leggyakrabban a hibás táplálkozás okozza. Ennek olvass utána, hogy mit kell egyél, hogy a székleted ne háromnaponkénti szülés legyen, hanem mindennepi székelés. Ha ezt nem tartod be, csak romlani fog a helyzet. Mellesleg az aranyérműtét lézerrel már ambuláns kezelésnek számít.
2013. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó ! Gyerekoromban volt ugy nekem is 3 naponta tudtam járni székletet üriteni és valamikor hashajtó se segitet mindig és a vége szenna tea let. Nekem enek ellenére nincs nem is volt aranyerem, msot rájötem már hogy mi is ami nekem jó. Reggel mikor felébredek iszok egy H line metró 3 in egybe kávát vagy instant kávéból tejeskávét nemkell 15 perc megyek a wc re eredménnyel, ezt érdemes kipróbálni de csak éh gyomaral hat D
2013. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, remélem, a kérdező is elolvassa, és nem csodaszert keres.
2013. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Természetesen elolvasom. :)

És köszönöm a válaszokat.

Böngészgettem, lehet a homeopátiával még megpróbálkozom.

2013. febr. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!