Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki folyamatosan lúgosít?

Figyelt kérdés
Tapasztalat csere jó volna. Csak az írjon, aki legalább haladó a témában:) (cáfolók ne írjanak) köszi.

2013. febr. 25. 17:27
 1/3 spinning group ***** válasza:
36%

Haladó vagyok a témában. A lúgosításnak mint olyannak semmi értelme. Inkább egyél antioxidánsokat, a szabad gyökök ellen nehezebb védekezni...

Egyébként a CO2 amit kifújsz savasít, vagyis ha gyakrabban veszel levegőt mint szoktál, akkor több CO2 távozik, ami éppen lúgosít. Ha kipróbálod, biztosan nem leszel jobban tőle, kb ez a helyzet a táplálkozással való "lúgosítással" is.

2013. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Írtad, hogy cáfolók ne írjanak. Nos, én nem cáfolni szeretnék, hanem kérdezni.

Soha nem értettem ezt a lúgosításos dolgot. egészségügyi szakemberként úgy tudom, hogy a szervezet PH értéke szigorúan szabályozott, attól eltérni nem tud, illetve tud, de az egy súlyos állapot.

Szóval mit jelent a lúgosítás? Ha lúgos vegyhatást eszünk, azt a gyomorsav rögtön eltünteti, nem lesz hatása vér PH-jára. Nem értem a lúgosítást, mint fogalmat. Ha nincs lúgosítás, milyen tapasztalatok lehetnek róla?

2013. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

A lúgosítás az egy tévhiedelemhalmaz hamis, áltudományos állításokkal. A szervezet Ph értéke egy nagyon pontosan szabályozott valami, nem lehet befolyásolni.

Az ilyen kúrák a könyvek kiadóinak és átveréses táplálékkiegészítőinek nagy üzlet.


Még a légzéses Ph csökkentés sem az, aminek hangzik. Konkrétan az egy nem kívánatos állapot:

[link]

2013. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!