Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tapasztalatok, vélemények a...

Tapasztalatok, vélemények a Moksa elixírről?

Figyelt kérdés

Láttam a neten az árát, hát elég borsos.4 üveggel, ami 10 ml-es 26-27000Ft körül van, bár valahol ennyi pénzért 5 kis üveggel is lehet venni. Szerintem ez változó.

Azt is olvastam, hogy min. 10 cseppet kell 1 dl vízbe csepegtetni, de a dózist lehet emelni is.

Az még a kérdésem, hogy mennyiért veszed,és meddig tart ki egy 10 ml-es üveg? Milyen adagban használod?


2013. márc. 16. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkodom nem e lehet e tovább higítani mint általában a homeo dolgokat. 10 szeresére higítva elég lenne egy csepp, s 10 mili helyett 100am lenne?
2013. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 üveg = 1 hónap. napi 10 csepp reggel éhgyomorra, utána 10 percig nem iszok, nem mosok fogat, nem eszek.
2013. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!