Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Inzulinpumpások. Leírná...

Inzulinpumpások. Leírná valaki hogyan működik?

Figyelt kérdés

Üdv!


Most fogok végezni az iskolával és szeretnék váltani pumpára munka miatt.12 éve tollam van. Eddig még nem nagyon volt 8.0 fölött a 3 havi eredményem. Nem szeretném magammal cipelni az inzulinom.Nem tudom hűtőbe tárolni,nem tudom rendes helyre eltenni,táskába tudnám de azt bárki dobálhatja ráléphet stb.És eléggé utazós srác vagyok.+ ba elegem van a napi 4-5 böködésből.

Azt szeretném tudni,hogy kaphatok e egyeltalán pumpát illetve milyen árakkal kellene számolnom??


Köszönöm!


2013. márc. 18. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már 6 éve pumpás vagyok. Hát elég drága... 200.000ft támogatással!! + félévente 50.000ft a szerelék. Nagyon drága de megéri. Ez előtt 8-9-es HemA1c-m volt, most 5,9!! Azért nem mindegy...

Sőt pennel sokszor bekerültem a kórházba, annyira leesett a cukrom. Amióta pumpám van, egyszer se történt ilyen. Így már nem félek egyedül maradni bárhol is vagyok.

Bármi kérdésed van még írj privit; )

20/L

2013. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!