Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki ajánlana jó homeopata...

Valaki ajánlana jó homeopata orvost ajánlani aki nem kér egy vagyont? Olyan 6-10 ezer forintot gondoltam mondjuk.

Figyelt kérdés
Kislányomat szeretném elvinni, de nincs rá 15 ezer forintom, amit a legtöbben elkérnek. Egyrészt soknak tartom, másrészt ha nem válik be nem adja vissza a pénzt:)))
2013. márc. 26. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Ne vidd sarlatánhoz a gyereket. Az ingyen van.
2013. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Inkább írj priviben. Sok itt a gúnyolódó...

Én 4 éve nem adtam mást gyógyszert a gyerekeimnek. Beváltak a homeós bogyók.

A mi dokink 5000 Ft-ot kér.

De ismerek olyat akinél az első alkalom 10e, aztán az összes többi 4000 Ft.

2013. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az vagyok...de látod élnek a gyerekek és egészségesek!

Ezt csináld utánam, ha tudod!

2013. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy az vagyok...de látod élnek a gyerekek és egészségesek!

Ezt csináld utánam, ha tudod!"


Azért lássuk be a mai világban, ez nem nagy kunszt. Száz évvel ezelőtt esetleg.

2013. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Angliában szerencsére elindult egy folyamat, ami szabályozni fogja a homeopátia áltudományát. Több ember maradandó egészségkárosodást szenvedett, mert hagyományos -HATÁSÁT IGAZOLT- gyógyszerek helyett ilyen kamugyógyszereket szedett, melyek hatásosságát úgy definiálják, hogy "hát azt mondátk, jó volt".


Magadba annyi homeopátiás varázsitalt tölthetsz, amennyit akarsz, de ha más egészségéről van szó, akkor ne légy elborult ezoanyuka. Egyik homeopátiás "orvos" sem vállalja a felelősséget a varázsszereiért, mivel ők maguk sem tudják elmondani, hogy is hat (jelen általános iskolai ismereteket is meghazudtolja).


És miért ilyen drága? Mert az emberi hülyeség ide árazta be.

2013. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért szerintem van amiben jó. De soha nem használnám gyógyszer helyett, hanem azért szeretném adni, mert nem akarom mindig gyógyszerrel tömni, de már több hónapja csak hisztis, mert fáj foga, és nem is alszik jól éjjel. De nem adhatok állandóan panadolt, vagy nurofent.
2013. márc. 30. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha valami fogbaja van, akkor értelemszerűen fogászhoz kell vinni. Ha meg fogzik, akkor amúgy is hisztisebb minden gyerek, tényleg nem kéne tömni egy ilyenért fájdalomcsillapítókkal, elmúlik.


Ha fogzása van, akkor nyugodtan adjál ki érte 15.000 forintot/hó, az max neked fog fájni, semmit nem fog ártani neki. Répacukorért és tiszta vízért kicsit sok, de tanulópénznek megteszi. Ha elmész egy ilyen kuruzsló csalóhoz és azzal a magyarázattal beéred, hogy "erre azt mondják, hogy jó", akkor fizethetsz érte. Ha bármi mást mond -pl hogy ez tényleg hatásos-, akkor ő etikátlan, hazudik és azonnal feljelenthető tisztességtelen üzleti magatartásért, mert hamis információkkal befolyásolja döntésedet.

2013. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!