Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet valami bajom, ha hátrakö...

Lehet valami bajom, ha hátrakötöm a kezeimet éjjelre?

Figyelt kérdés
Bilincsel vagy nyakkendővel. Elfertőződött az arcomon valami, éjjelente véresre vakarom, ezért próbálnám meg ezt.
2013. márc. 28. 10:30
1 2
 1/14 Antimod ***** válasza:
Mi lenne, ha inkább bekötnéd a sebet? Egyébként szerintem nyugodtan megpróbálhatod, éjjelente viszonylag keveset izeg-mozog az ember. Feltéve, ha úgy el tudsz aludni.
2013. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bajod lenne, de én nem próbálnám meg. Hallgass az 1-es válaszolóra, vagy vegyél fel egy kesztyűt. Abban szerintem nem tudsz elkaparni egy sebet.
2013. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kesztyű hol lejött a kezemről, hol rajta maradt, de ugyan úgy véres lett az arcomtól. A seb bekötözés nem rossz ötlet, de sajnos elég sok helyen van, szinte az egész arcomon.
2013. márc. 28. 11:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Mivel álmodban folyamatosan forgolódsz, nem tartom jó ötletnek.

Ha úgy fordulsz, és elszorítod a kezed, akkor a vérkeringés kiesése miatt, akár maradandó károsodást is szenvedhetsz.

De arra ébredni, hogy teljesen le van zsibbadva a kezed sem kellemes. Általában nem okoz gondot, de sokkal nehezebb úgy elmulasztani, hogy le vagy kötözve.

2013. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 [Reno] válasza:
És az orvos mit javasolt? Talán a kesztyű még jobban ki is tudja dörzsölni a bőrt mintha egész kicsire vágod a körmöd,régen én is szét vakartam a lábam mindig úgy ébredtem hogy tiszta vér minden ^^ még utána is viszketett, hát én bekötöttem, de az már igaz hogy az egész fejet csak nem lehet bekötni egész éjjelre.
2013. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nagyjából bekötöznéd, és felvennél valami maszkot? Ilyen símaszk vélét, ami a szemed kivételével fedi az arcod, plusz még kesztyűt a biztonság kedvéért?
2013. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
köss zoknit a kezedre :D de szerintem nem les semmi bajod ha megkötözöd magad, csak nehéz úgy elaludni...
2013. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az előző mondja.


Nekem, amikor gyerekként himlős lettem, mindkét kezemet becsavarták törülközőbe, arra két zoknit rázúztak, úgy aztán képtelen voltam vakarni magam éjjel.

2013. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 vagyokakilehetek válasza:
tedd a villamos alá kezed. akkor nem kaparod el majd a sebed
2013. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy kötözöd le magad? Ha esetleg elzsibbad a kezed, hogy oldozod el magad?
2013. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!