Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tapasztalatok a keserűsós...

Tapasztalatok a keserűsós májtisztító kúrával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

mi érdekel konkrétan?

Én használtam: egy evőkanál keserűsó egy liter vízbe. Naponta éhgyomorra egy deci.

Jól éreztem magam utána. Bár szerintem ez inkább epetisztító, mint májtisztító kúra.

2013. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem ezt csináltam,az töményebb volt és minimum két napig tartott(egy nap kb 3 pohár keserűsót kellett inni,enni pedig nem szabadott).Ha erre gondoltál javaslom,hogy elég folyadékot,gyógyteát igyál mellé,mert én elkövettem azt a hibát,hogy nem ittam elég folyadékot,így sikerült estére beájulnom,aminek végső soron örültem,mert új tapasztalat volt,de a lényeg,hogy ha megelőzhető,előzzük meg.Így én nem jutottam el az oliva olaj-grapefruit megivásáig.
2013. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Többféle kivitelezése lehetséges a keserűsós májtisztító kúrának. Már több formáját is kipróbáltam és mindegyik hatásos volt.

Ismerőseim közül 4-en csinálták meg, nekik is bevált. Mindegyikünknek minden rendben zajlott, gond nem adódott. Vannak közülünk a családban, akik már többször is megcsináltuk a kúrák az évek folyamán.

Valóban kijönnek azok a kis zöld golyócskák, amit a kúra ígér.

Erre vagy hasonlóra gondoltál, ugye?

[link]

Itt pedig a 2. pontnál van egy leírás:

[link]

Nem egyforma a kettő, de nagyon hasonlók.

2014. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha keserűsós grapefruitos kúrára gondolsz,akkor azt NEM AJÁNLOM ,mert az ügyeleten kötöttem ki,infúzióval a karomba. Kiszáradtam elég rendesen a doktor azt mondta, nem vagyok normális.Kérdezte a doki,hogy így akarom kinyírni magamat?!

1 hét kellett amíg helyre jöttem,mert napok múltán se akart megállni a hasmenésem.


A doki mondta hogy ennyi keserűsót műtétek előtt szoktak adni,ellenőrzés mellett annak a páciensnek akinél az kell h. kijöjjön belőle minden.


Oda figyelek a táplálkozásomra,meg az egészségemre,sportolok rendszeresen,de így utólag belegondolva jó nagy hülyeséget csináltam.


Ajánlom ezt figyelmedbe.


[link]

2014. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!