Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyibe kerül használtan egy...

Mennyibe kerül használtan egy közepes méretű Bioptron lámpa kb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 14:21
 1/2 anonim válasza:
79%
Nagymuter batriját (zseblámpáját) besatírozod alkoholos filccel tetszőleges színűre és máris megvan a boldogság, gyógyulásig villoghatsz kedvedre... :) Most komolyan van még olyan ember aki ilyet vesz? xD :D
2013. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Ezt most nem poénnak szánom.


Inkább vegyél egy infra lámpát. Az többet ér. Olcsóbb és tapasztaltam, hogy többet is ér mert van öreganyámnak ez is meg az is. Én is azt használom az arcomon és a mellkasomon amikor meg vagyok fázva.( Infra lámpát) Kellemes az az átitató melegség amit sugároz.


A többi nyavalyára meg ott van az IDŐ. Az mindig segít. Mert a biotron lámpa csak a polcon porosodik. Plusz az infra lámpa előnye hogy ha lesznek kis pipik akkor azzal még melegen is lehet tartani őket.:D

2013. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!