Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Segitett valakinek aranyeres...

Segitett valakinek aranyeres panaszokra a bionet aktiv balzsam?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 13:31
 1/6 anonim válasza:
Én friss műtéti heg eltüntetésére kenem, egy hónapja. Eddig nem sok eredménnyel pedig pár hét alatt nyomtalanul el kellene tűnnie vagy legalábbis sokat javulnia. Állítólag csodakrém, mindenre jó, van aki olvastam meg is eszi. Furcsa, hogy a neten mennyi minden problémára ajánlják, a vásárláskor pedig a tájékoztatón ami jár hozzá száraz bőrre ajánlják mindössze... hát nem tudom, próbálkozom vele még egy hónapig. Neked legyen több sikered vele.
2009. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Figyelj ha gondolod írj privát üzenetet.

Én kapcsolatban vagyok bio nettel.

Akinek nem használt a műtéti hegek eltüntetésére az is írhat.

2009. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ilyet árul az csak a pénzért csinálja és kicsit sem foglalkozik az emberek egészségével.

Már eleve gyanús, hogy mindenre jó a szer.

2010. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen azóta akármilyen ismerősöm vette mindenki más panaszra senki sem esett tőle hasra :D
2010. szept. 27. 10:02
 5/6 anonim válasza:
Nekem rengeteget segített a balzsam!Minden panaszomat megszűntette!
2011. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szercsi válasza:
Sziasztok! Nekem is sokk mindenre használt... pl ha az állatomat + csípte a kullancs a helye be pirosodott akkor ott bekentem és még a szájába is adtam az állatnak... pl az egyik kutyusomnak be gyulladt a lába és gennyesedet és láss csodát+ gyógyult pár nap alatt szintén a szájába is adtam...:-) a dr többe került volna...
2013. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!