Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy néz ki egy autogén tréning?

Hogy néz ki egy autogén tréning?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak pontosan egy órán? Nagyon érdekelne. Szeretnék elmenni egy ilyenre. De alig tudok róla vmit, nem tudom hosszútávon tényleg tudna segíteni.

2013. máj. 11. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Autogén tréning javasolt a stressz, feszültség csökkentésére, a szorongásos állapotok, alvászavar, depressziós zavarok, pszichoszomatikus megbetegedések kezelésére, az immunrendszer erősítésére és betegségmegelőzés céljából.

Én kb. 2 éve csináltam végig! különféle gyakorlatok vannak pl.végtagok elnehezedése,a kéz, a láb és a test melegedés érzése,szív,légzés gyakorlata! én először nem hittem ebben,de ahogy gyakoroltam,egyre jobban ment és ki tudtam kapcsolni mindent ami körülöttem zajlott,egyfajta relaxáció,amit gyakorolni kell...mert nem megy elsőre,de ne keseredj el,kitartóan kell csinálni!:)

itt egy oldal: [link]


Sok sikert és kitartást hozzá!:)

2013. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!