Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Dxn. Ez mond valakinek valamit...

Dxn. Ez mond valakinek valamit? Akár mint vállalkozás, akár mint fogyasztó.

Figyelt kérdés
[link]

#gomba #üzlet #kávé #gyógykávé #üzlet és kávé
2013. máj. 16. 14:12
 1/2 anonim válasza:
Igen. :) Mire vagy kíváncsi? Szívesen válaszolok!
2013. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm, hogy írtál. :)

Igazából keresem a lehetőségeket, már kb. egy éve vagyok feliratkozva a Gazdagmami hírleveleire és máshonnan is gyűjtöm az infókat, mert saját bőrömön tapasztalom, hogy mint alkalmazott, illetve mint munkanélküli, mert már jó ideje az vagyok sajnos, nem lehet boldogulni ebben az országban.

Tanulni nincs pénzem, és mivel "iszom" a Gazdagmami szavait, ezért hiszek én is abban, hogy nagyobb befektetés nélkül is van esély elindulni, csak azt nem tudom, hogyan, mert nem igazán értek semmi olyanhoz, ami "eladható" lenne.

Az ő facebook oldalán, az egyik kommentelő linkelte be a vállalkozását, ami erről a kávéról szól.

Kíváncsi lennék milyen lehetőségeket rejt, esetleg számomra is....

Előre is köszönöm.

2013. máj. 29. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!