Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Voltál már Kercselics Imrénél?

Voltál már Kercselics Imrénél?

Figyelt kérdés

Olyan emberek segítségét kérem akiknek megadatott a gyógyulás és készek ezt a csodát megosztani másokkal is. Eldöntöttem, hogy meggyógyulok betegségemből és ezt nem szégyenlem kijelenteni. Hiszek benne és tudom, hogy sikerülni fog. Megértettem betegségem okát és üzetetét. Elfogadtam jelenlétét és megbékéltem vele. Mitöbb, ráébredtem hogy ez volt a legjobb dolog ami valaha történt velem. Ez volt a legértékesebb. Őszintén hálás vagyok érte! Köszönöm! Szeretlek! Igen, szeretem a betegségemet! És ha igazán szeretsz valamit, azt el kell engedned. Itt az ideje, hogy én is ezt tegyem. Fekészültem rá. És ez csodálatok...


Egészségem manifesztációjának első eredménye, hogy hírt kaphattam a szellemgyógyászatról. Kérve kérek mindenkit, aki méltónak érzi magát rá, segítsen nekem. Kérlek oszd meg velem a történetedet és én is megosztom veled az enyémet. Semmi előítélet, semmi harag, csak is Végtelen Szeretet. Bátran dobj egy e-mailt vagy egy e-mail címet.


Ha raboltam az időd ezzel a kéréssel, kérlek bocsáss meg nekem!



2013. máj. 31. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kercselics Imre azt állította,a depresszió nem betegség,a rosszat felejtsd el,és nézz előre.Aki nem tud felkelni,annyira magaalatt van,öngyilkossági szándéka van,nem bírja az élet terheit,sorozatos veszteség érte,azt ennyivel útjára lehet bocsátani?????Én is nagyra tartottam őt,míg ezt az esetet nem hallottam.
2013. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a depresszió nem betegség. Én is voltam depressziós és több évnyi pszichológia sem tudott kigyógyítani. Hogy is tudott volna, amikor nem voltam beteg? A depresszió csak gondolkozás beli hiba. Öszpontosíts pozitív dolgokra és felejts el minden negatíviumot és elmúlik. Én legalábbis ezt tapasztaltam.
2013. jún. 26. 00:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Kercselics Imre és sokan mások is elmondják, hogy szeretettel viszonyuljunk a betegségünkhöz, hogy minél inkább ellensúlyozzuk a vele járó negatív érzelmeket, indulatokat, félelmeket, szorongást stb és hogy amit nagyon szeretsz meg kell tanulnod önként elengedni, hogy NE FÉLJ az elvesztésétől. Ez utóbbit már évezredek óta sok sok nagy adeptus elmondta.


Az viszont ezek szerint nem keltette fel ennyire a figyelmed, hogy nem elég megfelelő érzelmekkel viszonyulni egy sérüléshez, ha annak komolyabb olyan gyökörei vannak az asztrál vagy mentál testben amelyek valamely rossz tulajdonságainkból, természetünkből táplálkoznak, akkor alapvetően fejleszteni kell jellemünkön, hogy ezeket a tulajdonságainkat kijavítsuk, és a betegség asztrális/mentális gyökereit megszüntessük.

Nyílvánvalóan ez komoly dolog amivel foglalkozni kell.


Ha akarod, én kőkeményen segíthetek neked meggyógyulni, legyen ez egészséged manifesztációjának második eredménye.

2013. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó régi kérdés, de kíváncsi vagyok: elmentél Imre bácsihoz? Segített, meggyógyultál?
2017. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én májusban megyek, ha minden jól megy...

Fizikai és lelki problémáim vannak.

34 F

2021. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!