Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy találok megbízható,...

Hogy találok megbízható, megfizethető csontkovácsot Budapesten? Az is érdekelne, hogy kb hány alkalommal kell elmenni a kezelésekre (részletek lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy mi lehet a gond, mozdulattól függően kellemetlen, feszülő érzés, vagy erős zsibbadás jelentkezik,de csak a bal oldalamon, ami a derekamtól a talpamig bárhol jelentkezhet, sőt néha a bal karomban is ezt érzem, emellett egyes mozdulatoknál a bal csípőm hangosan ropog, érezhetően valami nincs rendben. Nagyon enyhe gerincferdülésem van, azt mondták, kis mozgással korrigálható. nemrég hajlékonyságot igénylő sportokba kezdtem, elsősorban nyújtó gyakorlatoknál okoz gondot a dolog, de nem szeretném emiatt annyiban hagyni, biztos van rá megoldás, ötleteket várok!!

2013. jún. 19. 22:33
 1/5 anonim válasza:

Dr. Tatai István György

Háziorvos, Budapest


Intézmény: Háziorvosi rendelő

Cím: Budapest, Deés u. 7.

Telefon: 1/383-3276

2013. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Váradi Tamás
2013. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]

Én a Menyhárt Balázshoz jártam. Velem csodát tett. 4 alkalommal voltam nála, helyretett mindent, és már az első alkalom után éreztem a javulást.

2013. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 miramare4 válasza:
dr. Tatai István György, elérhetőségeit már megadta egy válaszoló. Én 4 alkalommal voltam nála, alkalmanként nem több, mint néhány perc, kicsit meglepő a kezelés, pillanatnyilag fáj is, de "csodát tesz". A doktor szerint kb. félévente kell ismételni, de az ember maga is sokat tud tenni (mozogni) azért, hogy ritkábban keletkezzenek letapadások, aszimmetriák, egyebek. Nem kell bejelentkezni, a rendelés H-Sze-Pé 7-11 között (most, biztos változhat).
2013. nov. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vitézy válasza:

Megbízható, jó csontkovácsot keresel?

Szerintem a sportolás előtt mindenképpen ajánlott a szakember által rendbe rakatnod magad! Én tudom, mert nekem bizony egy erősebb edzés után állt be a derekam, és csontkovácshoz kellett forduljak, mert nem tudtam kivárni a reumatológián a két hónapos várakozási időt.

A csontkovács akkor azt mondta, ha valami nincs a helyén és így erősítünk, hamarabb elfáradnak az izmok, és rögtön begörcsölnek, így az elmozdulás képtelen segítség nélkül a helyére kerülni.

Hála isten jó csontkovácsot fogtam ki, két alkalommal elég volt mennem hozzá. Interneten találtam, Köhler Istvánnak hívják, nagyon finoman, de céltudatos, határozott mozdulatokkal tudott helyre tenni, egyáltalán nem fájt, és az első kezelés után 2-3 nap múlva már alig volt tünetem. Neked is ajánlom, keresd fel, ha megbízható és megfizethető, tapasztalt szakembert keresel! Bizony nem mindegy kihez mész!

2014. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!