Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nem tudom eldönteni hogy csak...

Nem tudom eldönteni hogy csak sima torok gyulladásom van, vagy a mandulám gyulladt be?

Figyelt kérdés
pénteken elmentünk a barátnőimmel fürdőre , de már akkor fájt a fejem amikor a vízbe voltunk amikor elindultunk haza majdnem elájultam szédültem a fejem nagyon fájt , és amikor haza jöttem azt hittem hogy napszúrást kaptam, fejemet vizes ruhával borogattuk.Estére 39 fokos lázam lett.Az ágyból nem tudtam kikelni mert úgy szédültem.A torkom is fájt/fáj.Aztán szombatra vagyis tegnapra a fejem reggel már nem fájt, viszont a torkom nagyon főleg amikor nyelek, attól félek a mandulám gyulladt be , mert máskor amikor a torkom gyulladt be , egy meleg teától meg egy gyógyszertől jobban voltam. Most meg vettem be 10 gyógyszert kb.-.-:S meg teát egy csomót ittam de semmi. Most Mitcsináljak?????
2013. jún. 23. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj el az ügyeletre.
2013. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azért az a 10 gyógyszer elég sok. Ennyit semmiből sem lehet bevenni, max torokfertőtlenítőből. Szerintem egyszerűen volt/van egy vírusod, amitől fájt a fejed, és amikor fürödtél, a nagy melegtől és a hűvös víztől legyengült a szervezeted, és így a vírus ráhúzódott a torkodra. Viszont szerintem örülj neki, hogy nem a fejed fáj már, hanem a torkod. Szopogass torokfertőtlenítőt, és vegyél be 500mg-os C-vitamint, meg kálciumot, és ne nagyon menj ki, mert ilyenkor a naptól is gyengül a szervezet.
2013. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

torok fertotlenitobol vettem be kb 10-et es nem vitte le a fajdalmat.allig tudtam elszopogatni. az is faj ha beszelek.

:S

azert koszi a valaszt:)

2013. jún. 23. 22:18
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy tényleg begyulladt a mandulád, ez esetben viszont mindenképpen menj el orvoshoz. Úgy tudom, hogy minél idősebb az ember, annál fájdalmasabb a mandula kivétele, és lehet hogy ha most az orvos esetleg azt mondja, hogy kiszedi, akkor később egyáltalán semmi ilyen problémád nem lesz, ha tanuló vagy akkor azért is megéri, mert most nincs suli. Persze lehet hogy nem is kell kivenni, de ezt az orvos majd megmondja.
2013. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!