Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek, a fájdalomc...

Mi a véleményetek, a fájdalomcsílapító fizikóterápiáról?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem gerincre nem használt.
2013. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Maga a kezelés nem fáj?
2013. júl. 7. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ultrahangos kezelés volt és kaptam napi 10 perc maszírozást. 10napig jártam addig elviselhető volt a fájdalom, de utána ugyanúgy fájt én is a hát és gerinc fájdalmaim miatt jártam. Fájni egyik sem fáj a mágnesesnél pl.semmit nem érezni.
2013. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kezelés nem fáj.
2013. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja a pontos nevét a kezelésnek nem tudom arra gondolok amikor árammal jutattatják be a fájdalom csillapítót mert az rem fáj, de kellemetlen szólni kell a kezelőnek ha fáj mert emlékszem járt egy nő amikor én Uh-ra és egyfolytában hisztizett a kezelés alatt.
2013. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rem=sem
2013. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten jó volt az ízületi problémámra.
2013. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy a mozgásszeri fájdalmakat megelőzni kell ,vagy másként megszüntetni. Például gyulladáscsökkentő étrenddel, mint atkins,ketogén,paleolit. Ezután van értelme beszélni egyáltalán bármilyen kezelésről, miután kiderült, hogy egyáltalán milyen mértékben van rá még szűkség. Ugyanis előfordulhat, hogy nem lesz! A mai étrendi ajánlások 90%-a sem a mozgásszervi bántalmaknak, sem egyéb más betegségeknek nem jó (cukorbetegség,crohn,szív és érrendszeri, stb)
2013. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!