Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon fáj a torkom és holnap...

Nagyon fáj a torkom és holnap találkoznék barátnőmmel mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a torkom lázam is van. Mit tudok tenni ha holnap találkozom a barátnőmmel? Az a baj hogy nagyon szeretnék ott lenni de ilyen állapotban nem mehetek. Ha legalább 1 délután erejéig helyre tudom hozni magam mit tudok ithon házilag csinálni hogy holnap délutánra jól legyek???

2013. júl. 26. 17:35
 1/3 anonim válasza:
húú még nem késtem el! tedd a csuklód hideg vízbe de ne túl hidegbe mert szívmegállást okozhat.ellőtte lélegezz mélyeket ! tíz perc múlva vedd ki és mérd meg a lázad! ha nem ment le még tíz perc!CSINÁLD AMÍG LE NEM MEGY! utána igyál meleg teát de ne túl forrót mert ismét belázasodsz és mégjobban fog fájni! ha kell vigyél magaddal teát! és bevehetsz egy kis c - vitamint is!
2013. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Torokfájásra nekem bevált a langyos sós vizes gargalizálás.Egy bögre vízbe tegyél egy csapott teáskanál sót,várd meg míg feloldódik,utána gargalizálj vele,jó,ha egy-egy alkalommal egy bögrényit elhasználsz.Naponta többször(5-6x)ismételd meg.Vigyázz,nehogy a barátnőd megfertőzd!
2013. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hnap találkozunk mert reggel nagyon rosszul voltam megfogadom a tanácsotokat köszönöm szépen!!!
2013. júl. 27. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!