Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Esetleg van-e még esélyem?

Esetleg van-e még esélyem?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden csak annyi, hogy 16 évesen kaptam egy HGH-s kezelést, de nem vált be mert az orvosok ellőtték, időközben 17 lettem és abba kellet hagynom, aztan most arra gondoltam hogy szteroidokat szednék... az hatna-e valamit?

Kezdek kétségbe esni, és én már mindent megpróbáltam!

Sport, nyújtógyakorlatok, stb.

Amúgy 150(reggel)-149/148(este) cm magas és 18 éves vagyok... :(

Légyszi normális válaszokat, esetleg tapasztalatokat sokat segítene, és előre is köszönöm!



2013. júl. 30. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hiszem hogy még kb 20 cm -t nőnél . Mondjuk az öcsém 17 évesen kb akkora volt mint te.18 évesen meg megnyult mint akit huztak. Szoval semmi se lehetetlen de nem hisz hogy a szteroid segit neked látványosan megnyulni.
2013. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A szteroidoktól (illegális) nem nősz, hanem gátlódik a növekedés.
2013. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*az illegális a doppingtörvényre vonatkozott
2013. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Tudom, hogy nincs nagy esélyem, meg Hál'istennek lány vagyok, így talán nem is annyira nagy a baj, de nagyon szeretnék még legalább 5-10 cm-t összeszedni....

2013. júl. 31. 23:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg nem olyan nagy baj. :)

Nőknél a szteroidok mellékhatásai olyan komolyak (férfiasítanak), hogy jobb nőies nem túl magas nőnek lenni mint ezeket használni.

2013. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Légyszi ne szedj ilyen hülyeségeket! Nőni nem fogsz tőle, csak szőrösödni... Nagyon sok férfi egyszerűen imádja a pici nőket. :) Fogadd el magad, nincs semmi gond ezzel!
2013. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. "Nőknél fokozott szőrnövekedés férfias minta alapján, a csikló (clitoris) növekedése, menstruációs zavarok, a testarányok férfiassá válása és férfias hang megjelenése egyaránt megfigyelhető."


Ha lehetne növekedést elérni veszélyes mellékhatások nélkül, már befizethetnél rá az orvosnál. De sajnos nem lehet. Ne rágd ezen magad, és főleg ne kísérletezz magaddal, szteroid, eszem megáll...! ... mert sokkal nagyobb bajt csinálhatsz! Pici nőnek lenni nem szégyen, hanem tök jó :)

2013. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6-#7 Nagyon szépen köszönöm, tényleg nagyon jól esett.:-)
2013. aug. 1. 21:51
 9/13 anonim ***** válasza:
hormonpótlás?
2013. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 12:17

Már próbálkoztam, de az orvosok hibájából nem jött össze....

2013. aug. 2. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!