Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » SOS! Állás keresek és felhívot...

SOS! Állás keresek és felhívott egy úr, hogy természetgyógyász és munkát ajánlott. Mondtam, hogy csak érettségim van, de azt mondta nem baj. Beöntéseket kéne végezni és nem kell hozzá végzettség, csak betanítanak. Valós lehet?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni, mert nem gondolom, hogy bármilyen ápolónői végzettség nélkül lehetne beöntést adni. Volt már egy ilyen kérdés itt még 2010-ben, de sajnos nem tudom mi lett a végkifejlet. Ráadásul Monoron lenne és nem találok semmi infót erről az interneten.

2013. júl. 31. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy dolog,nem kell hozzá ápolónői,csak egy kis figyelem :)
2013. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A beöntést otthon is meg lehet csinálni, szóval ehhez nem kell végzettség.
2013. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg lehet, de én úgy tudom, hogy veszélyes, mert bele is lehet halni.
2013. júl. 31. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy csöppnyi eszed,nem.

Olvass utánna.ami fontos 1-1,5 liter viz,testhőtől picit melegebb viz(max 39 fok) és masszirozd a hasát,ha úgy fekszik(félig oldalra feküdve jobb felhúzott lábakkal)

2013. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Juujjj, ez még azóta "megy"? Én 2010-ben kaptam hasonló "komoly" ajánlatot telefon .... Nem is hasonlót, szó szerint ugyanezt! Kamu, én akkor ráéreztem az emberkére! Valami szexuális abberáció ez! Nehogy bedőlj!
2013. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!