Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyik a legjobb hajhullás...

Melyik a legjobb hajhullás elleni készítmény?

Figyelt kérdés
?
2013. szept. 10. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg kéne nézetni mitől hullik, lehet gyulladás van a szervezetedben pl. a fogad, vagy bármi ami begyullad, idézhet elő ilyen tüneteket.

Ha ez negatív, akkor nem ártana egy hormonvizsgálat, bőrkaparék vizsgálat.

A hajhullásnak mindig van valami kiváltó oka, ha az megmarad, akkor kenheted te bármivel, nem fog használni. Ezért nincs jó hajhullás elleni szer.

2013. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hajfestéktől szerintem, mert azelőtt nem hullott.
2013. szept. 10. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor feltétlen hagyd abba annak a hajfestéknek a használatát. Remek növényi hajfestékek vannak, ha muszáj festeni a hajad. A henna pl remek hajápoló is, és állítólag hajhullás ellen is jó.


[link]


A cassia, színtelen henna is jó hajápoló.

2013. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen festék abbahagy. és kezdd el táplálni a hajad. én pl a hair clinic kapszulát használom. 3 hónapi kúra és dúsabb és egészségesebb lett tőle láthatóan a hajam. én évente meg fogom csinálni ezt a kúrát, annyira bejött!
2013. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!