Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon görcsöl a hasam 2...

Nagyon görcsöl a hasam 2 napja én arra gyanakodok hogy ettem bablevest de a nospa se a gyöngy nem segít, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon görcsöl eddig az ágyba feküdtem este fikarcnyit se aludtam gyors hatásmód kéne köszönöm! Mit csináljak ?

#görcs #tanácsot kérek.
2013. szept. 14. 14:27
 1/3 Linette válasza:
100%

Szia!


Nekem hasonló problémám volt, mint kiderül 3 napig húztam, majd a sürgősségin kötöttem ki perforált appendicitis-szel (vakbél gyulladás). "Szerencsémre" a féregnyúlvány egy önmaga alá hajlott pozícióban volt, ezért nem volt annyira akut a lefolyása, mint egy hagyományos gyulladásnak. És ezt a típusú fájdalmat a vény nélküli fájdalomcsillapítók nem ütik ki'.


Ha nincs már vakbeled, godolható még esetleg fekély, ez főleg evés közben fájdalmas. Ha a hüvelyeseket nehezebben emészted az is fáj, de 2 nap alatt az ember bélrendszerén áthalad az elfogyasztott táplálék. Én azt tanácsolnám, hogy keresd fel a háziorvosod.

2013. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Útifű maghéj reggel...

Napközben egy-két alma és ki leszel pucolva.

2013. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam arra hogy vakbél gyulladásom van mert jobb oldalt alul fáj a hasam és ott a vakbél van szúró fájdalmat érzek és nyomást én arra is gyanakodtam hogy a nyáron rettentő sok magvas finnyét ettem és bele ment a vakbelembe de mivel már 3 napja fáj lassan ezért nem hiszem hogy gyomori görcs :( első kommentelő lehet igazad van.
2013. szept. 15. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!