Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Köhögést hogy tudom itthon,...

M@x kérdése:

Köhögést hogy tudom itthon, házilag megszüntetni?

Figyelt kérdés

Semmi más bajom sincs, se láz, se rossz közérzet, semmi! Már semmi. Szóval mit tudok csinálni?

Előre köszönök minden választ!:)



2013. szept. 29. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Forró, karamellás tej+bele reszelt hagyma, fahéj. Méz is mehet bele.

Ha nekem fáj a torkom/köhögök ez mindig segít.

Jobbulást! :)

2013. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két kanál ricinus olajat kapj be, ha nincs akkor étolaj is megteszi.


Egy fél óra múlva garantáltan nem mersz majd köhögni, mert beszarsz!

2013. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, ehhez nekilátok!:)


#2 Nem hatsz meg, Gólyatáborban beleittam az olajosflakonba, hogy meglegyen a max pontszám, szóval ennyi kevés lesz :D

2013. szept. 29. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a méz jön be... amikor köhögök tonnaszámra döntöm magamba és mindig segít. Anyukám szerint az a tuti ha mézbe fokhagymát meg vöröshagymát áztatsz, elrakod pár napra és azt iszod meg... de őszintén szólva még sosem vett rá h megigyam :D Meg a lándzsás útifű cukorka, ha nem vagyok otthon az diszkrétebb és supermarketben is kapni, mint bármilyen cukorkát.
2013. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyömbérgyökeret reszelj le egy teáskanállal!!! és főzz belőle teát. Vigyázz vele, hogy ne túl erős teát főzz, mert borzalmasan megizzaszt.
2013. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!