Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sejtszintű méregtelenítő...

Cologram kérdése:

Sejtszintű méregtelenítő kúrát próbálta már valaki? R. ron Hubbard félére gondolok ami nagy dózizu vitaminok bevitelét és szaunázást igényel? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta,hogy megcsinálom a méregtelenítő kúrát ami elvileg teljesen kitisztítja az ember szervezetét.Sokan nagy változásokról számoltak be.Az ára kicsit borsos ezért vacilálok.

2013. okt. 24. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Ezt a szélhámost és minden módszerét kerüld el amilyen messze csak tudod!


Én az Energy klub dolgait javasolnám (érdeklődj tanácsadótól), de csalántea rendszeres fogyasztása is nagyon jó és van még sok más is hülyeségek helyett... :)


Ettől függetlenül heti 1-2 szauna javasolt de a szauna többnyire és szinte csak a bőrt méregteleníti a szerveket nem.

2013. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Olvasd el, nézd végig és ne szórakozz az egészségeddel!

2013. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
57%
Kedves cologram! Kb. 19 éve végeztem el ezt a sejtszintű méregtelenítő kúrát. Akkor sportkarrieremhez gondoltam hasznosnak, de nem csak fizikailag lettem jobb teljesítményű, hanem szellemileg is. Az IQ-m 18 pontot nőtt, tisztább lett a felfogásom. Egyemetet végeztem, tehát hülye sosem voltam, mégis érezhető volt a változás ezen a területen is. Számos emberrel találkoztam a program végzése közben, és azóta is beszéltem sokakkal, akik elvégezték. Jelentős fizikai és szellemi energiatöbblet, több-kevesebb IQ növekedés, fiatalodás voltak a rendszeres eredmények, amiket kaptak a programtól. Ha valakinek szeres múltja van, azon különösen sokat tud segíteni (nekem nem volt). Javaslom, hogy olyanok véleményét kérd ki, akik elvégezték, és ne olyanokét, akik úgy gondolják, hogy mert ők félnek az ismeretlentől, másoknak is kell. A programot eredetileg Hubbard a szcientológia egyik alapszintű technikájaként fejlesztette ki, hogy eltávolítsa a szellemi fejlődés útjában álló, tompultságot okozó méreganyagokat a testből. Ennyi a célja. De nyitva áll nem-szcientológusok előtt is, mivel nincs más hatása, mint a test sejtszintű méregtelenítése. Ugyanakkor - mint látod -, ahogy felmerül a Hubbard név, jönnek a szcientológia-ellenesek, akik gyorsan meg akarnak óvni mindentől, ami Hubbard :). Számomra ez vicces. Mert ez persze azt jelenti, hogy nehogy megnézd a saját szemeddel, mert hátha mégsem találod olyan "veszélyesnek", mint amilyennek megpróbálják beállítani. Itt is sajthető, hogy a hozzászólásom után megindul majd az áradat, amit sok-sok Internetes linkkel fognak alátámasztani. Én csak annyit javaslok: 1) hallgasd meg minél több olyan ember véleményét, aki valóban elvégezte, tehát tapasztalatból beszél, 2) nézz meg mindent a saját szemeddel. Ha szívesen olvasol, olvasd el a "Tiszta test, tiszta elme" című könyvet, a legtöbb könyvtárban megtalálható szerintem. A többi rajtad múlik. Sok sikert!
2013. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.!Több életjobbító tanfolyamot elvégeztem már az orgban és eddig csak pozitiv tapasztalataim voltak....úgy látom akkor mégéri:)Kezdem is a spórlást rá.Köszönöm
2013. okt. 27. 16:04
 5/6 anonim válasza:
Elvégezted végül? Mik a tapasztalatok?
2016. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
“Ha milliomos akarsz lenni, alapíts vallást!” ~ Hubbard
2023. aug. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!