Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mentetek már olyan természetgy...

Mentetek már olyan természetgyógyászhoz, aki sok pénzt kért és (esetleg átmeneti javulástól eltekintve) érdemben semmi eredményt nem ért el?

Figyelt kérdés
Milyen eljárás volt?

2013. okt. 26. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak olyanhoz járok, aki részemről elfogadható árakon dolgozik és gyógyít is. Tehát a gyógyulás hosszútávon is megmarad és még vagy ezer tanáccsal is ellát.
2013. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és milyen technikát használ?
2013. okt. 26. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz: nem. Én is csak olyanhoz járok aki velem együtt azon van, hogy gyógyuljak. De a természetgyógyász sem isten! Neked is akarnod kell a gyógyulást. Előbb megvizsgálja az íriszemet (íriszdiagnosztika), és után ír fel homeopátiás szereket, esetleg gyógyteákat javasol. Egyből csodát senki ne várjon, a gyógyulás hosszú folyamat, attól függ milyen betegséged van. Én kb. 1,5 éve járok 3 havonta,nagyon szeretem, sokat segített. Fél óra 6.000 Ft. Nem olcsó, de mihez képest ... Ha azt veszem, hogy elmegyek a belgyógyászatra max. 20 perc konzultáció, amiből 10 perc csak a receptfelírás és 2.000 Ft hálapénz az orvosnak, akkor nem drága!
2013. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!