Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aranyér kezelésére jó e a...

Aranyér kezelésére jó e a fokhagyma?

Figyelt kérdés
Valaki(egészségügyi dolgozó)azt javasolta nekem hogy egy gerezd fokhagymának vágjam le mindkét végét, mossam meg és használjam úgy mint egy kúpot! Azt mondja az illető hogy hatásosabb mint a legjobb patikában is kapható végbélkúp!van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2014. jan. 11. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
dugjál mellé egy szelet húst is, kis rozmaringot, só bors, BEROTTYANTOD, aztán az már önálló zamat...
2014. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Igencsak esélyes, hogy az illetö ki akar veled szúrni - ugyanis annyira erösen csíp, hogy megörülsz töle, ezen kivül teljesen felmarhatja a végbelet.
2014. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erővel kipróbálhatnád a chili paprikát is, egy kis vazelinnel rásegítve!
2014. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy kicseszésből mondta! Rokonom,de akkor inkább kihagyom! Tudtok esetleg valamit ami segíthet? Reparon kúp,kenőócs?
2014. jan. 11. 15:50
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Megfelelö étrend (sok zöldség, aránylag kevés hús, elegendö folyadék) és sok mozgás (gyaloglás)
2014. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez mind meg van! Egy aránylag ismert sportoló vagyok! De kb 10 éve van aranyerem! Hol elmúlt, úgy hogy el is felejtettem hogy valaha is volt, hol kiújúlt! Most egy fél éve nem múlik! Nagyon kint van,vérzik is néha! Doki el kűldött végbél tükrözésre de nem mentem! Ezért fordulok különböző fórumokhoz! Tehát az étrend, folyadék,mozgás meg van! ????
2014. jan. 11. 16:29
 7/13 homo ludensz ***** válasza:
100%
A fokhagyma igen hasznos növény. Cseppeket iszom reggelente vízzel hígítva. Fertőtlenít az is igaz a végbél környékén is de attól még nem hiszem hogy megriadna az aranyered és visszahúzódna. Magam vérnyomás és értisztítás végett iszogatok 5-10 cseppet reggeli előtt.Arra ügyelj hogy lehetőleg ne legyen besűrűsödve a székleted.
2014. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vettem tegnap reparon kúpot és kenőcsöt! Az este kezdtem el használni,,,még semmi! Nagyon kint van,,öt újjal rá tudok fogni rendesen!
2014. jan. 12. 06:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt a k@rva....
2014. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
68%

Viccesek a kommentek.

Igen hasznos és nem mondott hülyeséget. Én is ezt használom, amióta leálltam a kenőcsökről (amiktől borzasztóan rosszabb lett a helyzet) most már csak pár évente jön ki, akkor pedig fokhagyma.

A magyarázata annyi, hogy az aranyér az vérrög valójában. A fokhagymában penicilin van, ami elősegíti hogy beinduljon a vérkeringés és csökkenti a vér alvadékonyságát. Az aranyér így felszívódik és visszanyeri a régi formáját. Igen csíp, igen kellemetlen, de természetes és sokkal jobban hat, mint a kenőcsök meg a kúpok.

2017. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!