Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egy nagy folt van mindkét...

Egy nagy folt van mindkét hónaljamon, ez mi lehetne?

Figyelt kérdés
Eléggé nagy folt van rajta, de olyan mintha nemlenne bőr vagy nemtudom, nem mozgatom túl sokat a kezeim. Mi lehet az?

#betegség #hónalj #nagy folt
2014. jan. 20. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Barna? Mert azok majfoltok. Semmi komoly. Nekem attól lett, hogy epilalas után közvetlenül napoztattam a sérült bort.
2014. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem barna, vagyis nagyrésze fehéres, alul egy kicsikét barna
2014. jan. 20. 00:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy Férfi? Azok a kis rügyek..szortuszok...láthatók ha osszehuzodik a bőröd? Fehér lehet borszarazsag, de szerintem maximum vmi kemény gomba. Unguentum mosdokenoccsel kezeld+ vmi gombaolo krém. Borgyogyasznak is megmutathatod, ő gombaolo tablettát is felirhat.
2014. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiú, 14 éves vagyok, és eléggé aggaszt, holnap küldök egy képet róla, remélem tudsz segíteni.
2014. jan. 20. 00:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Rossz felbontású eszközzel szemléled, az a kezdődő szőrösödés. :)
2014. jan. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gungasam ***** válasza:
Esetleg gombás fertőzés lehetséges ha előfordult nedves, izzadt, befülledt időszak.Bőrgyógyász beazonosíthatja a gomba típusát és megfelelő löttyöt ír fel rá valószínűleg. Tablettát akkor szoktak erre írni ha löttyök nem válnak be.
2014. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gungasam ***** válasza:
Addig is jobban meg kellene figyelned a tüneteit,hogy az orvosnak beszámolhass róluk.(hámlás, viszketés, időszakos változások, történik e belőle rovarok kirajzása stb.) szárazon tartani, hintőporozni tisztálkodás után.
2014. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Banyek!! Kiteszem a taccsot.


TOUCH DOWN…

2014. jan. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!