Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Migrénre ez jó? Debrecenben...

Migrénre ez jó? Debrecenben hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

nagyon kétségbe vagyok esve már mert nagyon erős migrénnel küzdök főleg menstruáció alatt amit nem tudok semmivel se csökkenteni vagy elmulasztani és elviselhetetlen.Sok mindent próbáltam már quarelin,felktor, bálint cseppek...de már eljutottam arra a szintre hogy meg se érzem egyiket se.Most találtam olyat hogy sinol orrspray.Ki szeretném próbálni és az lenne a kérdésem hogy tapasztalat van e valakinek ezzel a termékkel kapcsolatban és hogy lehet a kapni nagyobb városokban pl Debrecenben?Ha igen hol?

20/l



2014. febr. 3. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Apranax 550 mg-os gyógyszert próbáltad? Érdemes!
2014. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Átestél már minden kivizsgáláson? Migrénesek sorsa ez. (Én is az vagyok). Minden szervi okot ki kell zárni, aztán jön a neurológia. Ezeken átestél már? A neurológus ir fel kimondottan migrénre gyógyszert. Ezek vénykötelesek. A vénynélküli fájdalomcsillapitok nem használnak. Erről az orrsrayről nem hallottam. Orvos irta fel? Vagy vény nélkül kapható? Nekem Zolmitriptán van felirva 5 mg-os. Csak menstruáció alatt van migréned? Vagy máskor is? Köztudott, hogy a menstruációs migrén sokkal fájdalmasabb, mint ami máskor jelentkezik. Nekem az a gyógyszer használ, ha nem menstruáció alatt jelentkezik a migrén. Ha viszont menstruáció alatt van akkor kell még bevegyek bármilyen vénynélküli fájdalomcsillapitot, bármit ami a kezem ügyébe kerül. Igy vagy ugy de megszűnik. Hála a neurológusnak, aki volt hajlandó komolyan venni a problémámat.

Neked milyen tüneteid vannak? Hánysz is olyankor?

2014. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked, hogy olvasd el Szendi Gábor cikkét a migrénről. Anyukám rendszeres migrénektől szenvedett, miután elkezdte szedni azokat a vitaminokat teljesen megszűnt neki. Jó minőségű, megfelelő dózisú vitamint válassz ha adsz neki egy esélyt.
2014. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!