Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használnátok orvosi marihuánát...

Használnátok orvosi marihuánát ha legálisan lehetne receptre kapni?

Figyelt kérdés

Eddig a következő betegségek kiegészítő kezeléseként bizonyított a hatékonysága:

Sclerosis Multiplex, Aids, Epilepszia, Asztma, Migrén, Rákos daganatok.

Használható még általános fájdalomcsillapítóként (akár menstruációs görcsök enyhítésére) és étvágynövelőként (anorexia, bulimia esetén).


2009. dec. 17. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
így is használjuk, szóval igen. akkor nem tízszeresen áron kéne megvenni a feketepiacról, hanem közvetlenül a termesztőtől, mint a paradicsomot, vagy a paprikát. jobb lenne.
2009. dec. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem
2009. dec. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem valószínű!

én amúgy se használok semmit ,soha.(gyógyszert)

Szedem a vitaminjaimat meg enzimeket és pont.

Néha tisztitókura,lugosítás.

Én inkább megelőzőm a bajt.

A vállizületemmel van egy kis probléma most de először én mindig az alternativ orvoslást választom és az nálam mindig működik :-)

2009. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem.Gyógysezereket se szedek,csak ha feltétlenül muszáj,nem mérgezem meg doppingolom magam vegyszerekkel, a drogok meg még annyira se vonzanak,még ha orvos írná is fel.
2009. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Épp nemrég olvastam, hogy Ausztriában hátfájásra félévente 30 gramm marihuánát írnak fel. Azt csak egy fél évre, viszont legálisan.

Én használnám.

2009. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azokhoz szól akik azt írták nem használnák, mert gyógyszert sem szednek:


Én sem használok gyógyszereket de a marihuána nem is az. Kábítószernek skatulyázott gyógynövény. Alternatív gyógyszer. Csak a visszaéléseket (állítják ott, ahol már használják ilyen céllal) nem lehet másképp elkerülni, mint ha az orvos írja fel receptre.


Ezzel nem akarok senkit meggyőzni semmiről csak fontosnak tartottam leszögezni:)

2009. dec. 17. 11:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a "gyógyszer" azért relatív dolog... pl. a heroint fájdalomcsillapítóként szerkesztették meg annak idején, az oxigén - ami ugye feltétlenül szükséges az emberi élethez - nagyobb mennyiségben halálos méreg... Egyébként magát a növényt indiai kendernek hívják
2009. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én gyógyszer alatt azt értem ami kijön a futószalagról egy gyógyszercég emblémájával a dobozán, címkéjén)

Szóval valaha a heroin sőt a kokain is gyógyszer volt. Ezért mondom mindkettőre hogy jó már nem sülhet ki a használatukból..


Az egyetlen szer amit gyógyszernek fejlesztettek ki még is hasznos az az LSD. Talán azért mert fél-szintetikus és nem szintetikus vegyület:)

2009. dec. 17. 12:19
 9/14 anonim ***** válasza:
A morfiumot is használják erős fájdalmak csökkentésére,az ha jól tudom az ópiátok közé tartozik,de javítsatok ki ha tévedek,és egy nagyon erős drog.
2009. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tévedsz, így van. De kanyarodjunk már vissza az eredeti kérdéshez:)Köszönöm!
2009. dec. 17. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!