Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Természetes alapanyagú viatmin...

Atesz 90 kérdése:

Természetes alapanyagú viatminokat hol tudok rendelni? Jó minüségü ár érték arányban kedvző szerves vitminokat neten lehet csak megrendelni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nem csak neten, személyesen is lehet vásárolni.Én, a családom és jó pár ismerősöm is ilyeneket fogyasztunk évek óta.Én személyesen a raktárban szoktam megvásárolni.Persze attól függ, hogy ahol laksz ott kapható-e.
2014. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És tudnál ajánlani egy fajtát mi nektek bevált? Szegeden be tudnám szerezni?
2014. márc. 29. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szegeden is van egy raktár, ahol személyesen is tudsz vásárolni.Több félét is fogyasztunk, sok jó van különféle összetevőkkel.Attól függ, hogy Neked mire lenne szükséged, milyen összetevőket keresel, milyen problémára.Ha gondolod adj privátban egy email címet és akkor tudok leírást is küldeni.
2014. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!