Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A galagonya tea (termés és...

A galagonya tea (termés és hajtás) én ihatom erre a problémára?

Figyelt kérdés
Nekem általában normális vérnyomásom van (120-130 sys, 65-80 dia és 65-75 pulzusom van. De a frontok és a stresszek miatt nekem gyakran felmegy a pulzus számom (80- felfele már rosszul érzem magam) és néha kihagy vagy melléüt és nagyon nagyon ritkán van az a (remegés 1-5 másodpercig, ami után lezuhan a vérnyomásom de később javul). Nos, hogy erre ihatom-e ezt a teát? Mert sok oldalon jártam és ide ezt mondták ide megint ezt írták és már nem tudom kinek higgyek (mert azt tudom hogy vérnyomás csökkentő de, szívideg nyugtató, szabályozó és megszünteti a szívnyomás érzést). Kérem olyanok írjanak akiknél hasonló problémák merültek fel és bevált illetve olyanok akik egy kicsit pánikolósak és nekik is bevált.

2014. máj. 14. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Heti egy csésze galagonya hajtásvég teát nyugodtan ihat.

A kúraszerűen fogyasztott galagonya okoz vérnyomás csökkenést.

Pánik ellen az orbáncfű tea nagyon hatásos, szintén kúraszerűen, fokozott körültekintéssel.

Bizonyos állandóan szedett gyógyszerek hatását megváltoztatja és az arra hajlamosaknál fényérzékenységi reakciót válthat ki.

2014. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!