Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használ vki biocom-os termékek...

Használ vki biocom-os termékeket? Táplálék kiegészítőket, vitaminokat?

Figyelt kérdés
Én 2 félét is használok, de ami igaz, nagyon jók, de nagyon drágák. :(
2014. jún. 17. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha egészségesen táplálkozol, minek kell táplálék kiegészítő? Teszitek tönkre magatokat a sok pancsal. Egyél sok zöldséget gyümölcsöt megfelelő mennyiségű vitamin jut a szervezetedbe.

Összetevői ? Ha túl adagolod a zsírban oldódó vitamint , a májadat károsítod, mert az raktározza. Ha vízben oldódó vitaminnal tömöd magad, akkor a vesédet teszed tönkre

/Vesekő/ Mire 60 éves leszel már kész roncs lesz a szervezeted

2014. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szívbeteg vagyok ezért kell szednem ezeket. kardiológus javaslatára, nemcsak úgy magamtól. Azóta csak az egyiket szedem de az kell, mert anélkül folyton fáradt vagyok és fulladok.
2014. aug. 6. 10:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Olvastam már ezt a cikket amit linkeltél, elég érdekes. De azért azt is nézni kell, hogy ma már a zöldségek-gyümölcsök nem olyan jó minőségűek és nem ehető meg akkora mennyiség sok mindenből amennyire sok beteg embernek szüksége van.
2014. aug. 6. 10:09
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Ilyet életembe nem hallottam, hogy szívbetegségre tömni kell vitaminnal. Ételkiegészítő propagálás miatt, biztosan őt is a Bahamákra viszik nyaralni :-(
2014. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az orvosok csak ajánlják, h javuljon az életminőség! adj hálát az égnek, h nincs ilyen bajod!Azt én se támogatom, amit sokan művelnek s szednek minden sz@rt.
2014. aug. 6. 21:53
 7/9 anonim válasza:
Mi használjuk és nagyon jók! Az elsővel nem értek egyet, de szive joga hogy mit szed és mit nem. Nem a kérdésre válaszolt, hiszen mint kiderül nem is ismeri a termékeket, nemhogy használna is valamit közülük.
2014. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked utolsó. :)
2014. okt. 3. 10:44
 9/9 anonim válasza:
hello látom hogy már elég régi de megkérdezném hogy tényleg hatásos e mert nekem is szívpanaszokra ajánlották egy biorezonanciás vizsgálat után
2017. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!