Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyik probiotikum a legjobb...

Melyik probiotikum a legjobb több éves, elhúzódó gyomorhurutra?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy menjek orvoshoz, ilyesmi választól kíméljetek.

2014. jún. 29. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Menj az orvoshoz.
2014. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Protexin balance vált be, többet próbáltam és ez az egy hatott rendesen, lapos tőle a hasam két nap után. De nincs gyomorhurutom, és nem tudom, az mitől alakul ki vagy hogy szokták gyógyítani amúgy. Nem kéne rá valami antibiotikum inkább?
2014. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt olvass, inkább keress egy jó gasztroenterológust. Probiotikum nem fogja meggyógyítani a gyomorhurutodat.


[link]

2014. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólónak, valamint a linket berakónak. Mindenféle l€tező orvost már végigjártam. Belgyógyász, gasztroenteorológus stb. Savcs[kkentőt is szedek, diétázok, mégsem használ. Egyedül a Bonolact Pro+ Regenerál probiotikum eredményez javulást, csak mivel kevés a jövedelmem nem nagyon tudom megengedni a 14db/2000ft-os árt, ami egyheti adag.
2014. jún. 29. 09:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Énszerintem amit te próbálsz csinálni, az tüneti kezelés. Ki kéne deríteni az okát a több éve húzódó problémádnak, azt meg csak orvos tudja megcsinálni. Én elhiszem, hogy fáradt vagy attól, hogy rengeteg orvost végigjártál és senki sem tud segíteni, de neked sokkal kevesebb esélyed van tippelgetéssel eltalálni a helyes gyógymódot, mint egy orvosnak. Egyszerűen jobb educated guess-eket csinálnak a több egészségügyi tudásuk miatt.
2014. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, biztos van egy megbízható tudású orvos valahol a nagyvilágban, de már belefáradtam.
2014. jún. 29. 10:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, és már 10éves időtartamról beszélünk, és egyre rosszabb.
2014. jún. 29. 10:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Probiotikumot nem lehet eleted vegeig szedni, a gatyad is ramegy.
2014. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En elmennek pszichologushoz a helyedben, ha minden orvos megvizsgalt, semmi sem segit, akkor ez psziches alapu tunet, aminek az okat kell megkeresni.
2014. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oda is járok.😞
2014. jún. 29. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!