Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lelki szinten mit jelent ha a...

Lelki szinten mit jelent ha a gerincemmel és a térdeimmel van némi gond?

Figyelt kérdés

Milyen személyiségnek,lelki tehernek a testi vetülete ez a két terület és, hogy érhetek el javulást? Gyógyulást?

A térdeim recsegnek,de nem fájnak. Ritkán azt érzem, mint ha forró lenne belül.

Van kisebb gerincferdülésem és a derekam szokott fájni.

Talán arra a részre mondják, hogy lumbális.

Szoktam nehéz tárgyakat emelgetni,de még ez előtt évekkel is volt, hogy fájt. A sok állást nehezen viseli.

lelki szinten sincs minden rendbe és az életem sem úgy halad és afelé amerre kellene.

Ez s beleszólhat?

Milyen lelki alkatra utalnak ezek a problémák?

Kihez fordulhatok segítségért, otthon mit tehetek érte egyedül és lelki szinten min kell változtatnom?

Ha valaki tud a válaszával segíteni köszönöm.



2014. júl. 14. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
derékfájás, ha görcsösen ragaszkodsz a saját véleményedhez, álláspontodhoz. Rugalmatlan szemlélet, a kompromisszum készség hiánya okozhatja.
2014. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

térd fájdalom?

Szimbolikus jelentése az alázat (a letérdelés mindenhol a világon az alázat jele), a megadás ("térdre kényszeríteni valakit") és a félelem (remegő térdek). Feladata és témaköre: térden jobban meg tudjuk adni a tiszteletet a fölöttünk állónak, mialatt magunkat kissebítjük (fizikai értelmben is), a tisztelet és az alázat kifejezése (Istennel, korábban pedig a királlyal szemben), leereszkedni a Földanyához, az Istenre vonatkozó hierarchia elismerésének kifejezése. Ősprincípiuma a Szaturnusz. /Forrás:Rudiger Dahlke: A betegség, mint szimbólum/ A lelki feloldása e szerint a megfelelő oldalra állni, megismerni saját határainkat és mindenekelőtt alázatot tanulni.

2014. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármit is válaszolnak itt neked az is csak tünet.

Az igazi lelki okot csak te hozhatod elő és csak te tudod megadni rá a választ!

2014. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gerinc: tartás, vagy nem tudod magad a környezetedben elfogadni, túl nagy lesz így a "teher" ez jön le fizikai szinten ilyen problémakörre.

A térd: fent már jól megfogalmazták.

Ha részletesebben kérsz infót írj priviben !!!!

2014. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Lelki eredetű betegségek lexikonát ajánlom olvasni.

Címszavanként megtalálod a válaszokat. A megoldás is benne van.

Kiegészíteni a Gyógyító kóddal és a rendszeres meditációval Gunagriha-t ajánlom.

Nekem is hasonló problémám van (részben volt) és a lexikonban leírtak alapján teljesen magamra ismertem.

2014. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit elfelejtettem, hogy én ezt a hármat együtt alkalmazom. Igaz a lexikont hanyagolom mostanában. Tehát a kódot és a meditációt csinálom rendszeresen. Plusz még a Boldogság program feladatait csinálom.
2014. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!